27 maja

27 maja

Tabac Wild Ride Maurer & Wirtz

 Tabac Wild Ride Maurer & Wirtz perfumy te zostały wydane w 2022 roku a już zbierają wiele pochlebnych opinii. Sama marka ma w swojej ofercie pielęgnację dla mężczyzn do twarzy, ciała oraz brody. 

Tabac Wild Ride Maurer & Wirtz

Tabac Wild Ride Maurer & Wirtz nuty z Fragrantica
Nuty głowy: jabłko, kardamon, pelargonia
Nuty serca: mech, brusztyn, elemi
Nuty bazy: paczula, olibanum, wetyweria

Tabac Wild Ride to niepozorne perfumy w metalowym flakonie i rzadko spotykaną "zatyczką" na atomizer. Niepozorny, bo flakon nie jest szklany, ale nie da się ukryć zwraca na siebie uwagę przez kolory czerwieni i czerni. 

W perfumach tych widzę mężczyznę z siekierą, ale jest on łagodny, potulny i do rany przyłóż. Każdy z nas zna osobę, która lubi żartować, uśmiechać się i rozbawiać innych, dlatego tutaj mamy takie połączenie drwala z wesołkiem. 

Tabac Wild Ride fragrantica

Otwarcie jest zielone z domieszką kwiatu pelargonii i jest to woń bardzo świeża i radosna, po około 30 minutach pokazuje się nam trochę leśnego akordu mchu, słodyczy bursztynu po to, by perfumy przeobraziły się pokaźną nutę męską, ale wciąż zieloną, wesołą i radosną. Nie są to kolejne ciężkie, męskie sportowe zapachy a coś w stylu bardziej naturalnym z lekką męską goryczą zieleni i lasu.
Te perfumy mają ogromną trwałość co mnie pozytywnie zaskoczyło! Oprysk rano na gołym ciele trzymają woń kilka godzin zaś na ubraniach przez cały dzień i nawet w drugim dniu nadal są wyczuwalne nie tylko dla nas, ale też otoczenia. 
Czy polecam? Jak najbardziej, świeża, zielona, leśna kompozycja w której z pewnością nie jeden mężczyzna się zakocha, ale też i kobieta!

Perfumy otrzymane w paczce pr nie ma to wpływu na opinię i zdjęcia