20 maja

20 maja

Pielęgnacja dla skóry suchej i odwodnionej Antipodes

 Pielęgnacja dla skóry suchej i odwodnionej Antipodes pochodzi z Nowej Zelandii, kosmetyki są wegańskie i w większości naturalne. Antipodes łączy pielęgnację i odczuwalną aromaterapię, która jest ucztą dla zmysłów!

Pielęgnacja dla skóry suchej i odwodnionej Antipodes

Antipodes Hosanna H2O to serum dla każdego nie ważne czy masz skórę tłustą czy suchą. Lekka formuła bardzo szybko się wchłania i nie zostawia uczucia tłustości. 
Zawiera silny antyoksydant olej z winogron, ekstrakt z czarnej paproci, Skład jest prosty a zapach pochodzi z natury więc tutaj ukłon dla skór, które lubią minimalizm przy jednoczesnym intensywnym działaniu nawilżającym i nawet lekko wygładzającym (suche skórki, drobne linie mimiczne). 

Antipodes Hosanna H2O serum


Antipodes Baptise H2O Ultra-Hydrating Water Gel to lekka formuła pielęgnacja w formie żelo-kremu, która stanowi świetną bazę pod makijaż, ale też czyni ją atrakcyjną dla mężczyzn z powodu lekkości i działania energizującego. 
Dla maksymalnych skór, które są odwodnione może być również używany wielokrotnie w ciągu dnia!. 
Zawiera nawilżający, roślinny kwas hialuronowy, miód manuka o działaniu silnie nawilżającym i regenerującym z Nowej Zelandii. Sam żel został stworzony z harakeke, czarnej paproci i kwiatu hibiskusa co daje nam dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
Zapach kosmetyku to świeża róża, która myślę, że skradnie Wasze zmysły!. 

Antipodes Baptise H2O Ultra-Hydrating Water Gel

Antipodes Culture to krem odżywczy na noc, który moja skóra bardzo polubiła. Dzięki probiotykom, które cenię w kosmetykach moja skóra jest mocno nawilżona i ukojona. 
Prócz probiotyków mamy również kwas hialuronowy, czarną paproć. 
Mogę go porównać go do lekkiej kołderki na skórze, która daje otulenie dzięki czemu skóra jest znacznie zmiękczona. Zapach róży mnie relaksuje i odpręża (nada się również do masażu twarzy).

Antipodes Culture to krem odżywczy na noc

Marka Antipodes dostępna w Douglas

Co należy pochwalić to fakt wegańskości, naturalności, ale także tego, iż opakowania szklane są biodegradowalne!. 

Post we współpracy z marką Antipodes, nie ma to wpływu na opinię i zdjęcia.