08 maja

08 maja

Avene Tolerance Hydra. Kremy z minimalną ilością składników

 Minimalna ilość składników i dobre działanie? To możliwe? Odpowiadam - TAK. Bez zapachu, lekkie formuły i zminimalizowane ryzyko alergii brzmi dobrze i odpowiednio idealnie dla alergików, dziś o Avene Tolerance Hydra-10.

Avene Tolerance Hydra. Kremy z minimalną ilością składników

Avene Tolerance Hydra-10 to tylko dziesięć składników bez kompozycji zapachowej. Masło shea, kwas hialuronowy występuje w obu wersjach produktu, różnią się one konsystencją Avene Tolerance Hydra-10 Fluid jest lekka i szybko się wchłania więc tutaj ukłon w kierunku skór tłustych i mieszanych zaś Avene Tolerance Hydra-10 Creme ma formułę kremu i będzie świetny dla skór suchych, dojrzałych czy odwodnionych lub po prostu na noc, ale nie jest on zbyt ciężki. 

Avene Tolerance Hydra

Minimalna ilość składników polecana jest również dla skór po zabiegach, alergicznych czy też dla skór, które nie tolerują mnogości składników. Mogę śmiało polecić dla skór bardzo wrażliwych z utrwalonym rumieniem (oczywiście prócz obowiązkowego kremu z filtrem minimum spf30 uva i uvb). 
Obie formuły świetnie się rozkładają na skórze tworząc przy tym dobrą bazę pod makijaż. Efekty są widoczne, bo czujemy od razu zniknięcie uczucia ściągnięcia i całkiem niezłe nawilżenie. Kremy te można dokładać w ciągu dnia jeśli pracujemy w miejscu np. z klimatyzacją lub często jesteśmy w podróży.
Jak zawsze Avene zachwyca opakowaniami - dzięki nim nie wtłaczamy powietrza do środka a więc nie ma pożywki dla drobnoustrojów, które mogą osłabiać formułę jak i działanie kosmetyku. 
Marka Avene jest dostępna w większości aptek i online. 

Avene Tolerance Hydra-10

Mój kanał na YouTube > Wejdź w świat perfum

Prezent od marki, nie ma on wpływu na opinię i zdjęcia.