25 kwietnia

25 kwietnia

Włoskie perfumy L'ERBOLARIO

 Przenosimy się do przepięknych Włoch i marki naturalnej L'ERBOLARIO na brzegu rzeki Adda, bo tam się wszystko zaczęło. Naturalne i roślinne kosmetyki marki istnieją już od czterdziestu lat, zawitały również w sklepach stacjonarnych w Polsce. 

Włoskie perfumy L'ERBOLARIO

Kod Rabatowy dla Was dzięki uprzejmości marki:
-15% na wszystkie wody perfumowane 50 ml i 100 ml na hasło: lukasz15


Ah ta róża, ta klasyczna, piękna róża. Jest jakby wyciśnięta z płatków otoczona innymi kompatybilnymi kwiatami lecz one są tylko tłem. Trudno szukać obecnie róży pachnącej tak realistycznie, roślinnie i prawdziwie, L'Elbolario się to udało!. 
Absolutnie piękne różane perfumy, które pachną wiele godzin, nie są mdlące i idealnie odzwierciedlają duszę vintage czy retro przy jednoczesnej obecnie panującej współczesności. 
Jeśli lubicie te nuty to musicie mieć tę różę w swoich zbiorach. Samo opakowanie i flakon już wiele mówią o tym zapachu, który zapada w pamięć, jest spokojny i taki otulający swym wdziękiem. 
To prostota, którą po prostu się kocha, bo ja pokochałem ten produkt zaczynając od prostego flakonu kończąc po całej projekcji zapachowej. 

Dostępne: perfumy różane

L'Erbolario Albero di Giada

Warto dodać, że marka nie testuje na zwierzętach, perfumy są monitorowane pod kątem 7 metali więc świetna jest to wiadomość dla alergików. Opakowania są biodegradowalne a same formuły są testowane dermatologicznie. 


L'Erbolario Albero di Giada to piękna historia o cytrusach skroplonych różą gdzie wędrując dochodzą do ciepłego miejsca otoczonego piżmem i liśćmi białej herbaty. 
Wąchając te perfumy w głowie mam jedno słowo: szczęście przez duże S. Albero di Giada to perfumy absolutnie świeże, rześkie zakończone nutą zielonego ciepła, ale cały czas jest wyczuwalna ta świeżość.
Zazwyczaj w zapachach spotykamy się z tym, że początkowo coś jest świeżego i po chwili już jest słodko mdłe, tutaj mamy cały czas te nuty, którymi możemy się cieszyć, ogromne brawa dla marki, że te kompozycje są tak realistyczne. Powtarzam się, ale sami musicie powąchać by się przekonać!. 
Kompozycja idealna na każdą porę i okazję a również, by odświeżyć się zapachowo w ciągu dnia, bo z tymi nutami raczej nie da się przesadzić. 


Stacjonarnie.
Butiki L'Erbolario zlokalizowane są w:
Fabryka Norblina Warszawa
Forum, Targ Węgłowy 7 Gdańsk


Kosmetyki otrzymane do testów w ramach prezentu.