05 kwietnia

05 kwietnia

Francuskie perfumy Adopt Signature

 Zabiorę Was w podróż zapachową dookoła świata dzięki Francuskim zapachom Adopt Signature. Marka wód perfumowanych dostępna jest w sieci drogerii Rossmann online i stacjonarnie. 

Francuskie perfumy Adopt Signature

Adopt Paris Reviere to podróż z kwiatami w dłoni, Francja otwiera nam bramy do pięknych różowych ogrodów gdzie tańczą wokół siebie lilie i bergamotka. Piżmo patroluje by wszystko kwitło, i grało jak należy.
Zapach kobiecy, ale polubiłem się z nim nawet ja, sięgam po niego wtedy, gdy chcę poczuć powiew wiosny a z drugiej strony nieco pudrowej, kremowej nuty otulającej, kojącej i uspokajającej. 
Te perfumy to kwietny, spokojny dzień a w tle roznosi się zapach prania na niewielkim balkoniku wychodzącego na Paryskie ulice. 

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: lilie, Ylang-Ylang
Nuty bazy: białe piżmo

Adopt Paris Reviere

Roma Eleganza przenosi nas do Włoch, które zapachowo według marki Adopt są przeciwieństwem Paris Reviere gdzie tańczyliśmy z kwiatami tak tu przenosimy się do surowego klimatu. 
Delikatny, ale surowy, skórzany, ja też wyczuwam nutkę tytoniu a na koniec otacza surowe piżmo. Przyznam, że jest to ten zapach, który pociąga zarówno kobiety jak i mężczyzn, jest coś w nim takiego, że podkreśla charakter i stanowczość. Używam go na spotkania lub zawsze wtedy gdy mam dzień "zadziora". 

Nuty głowy: ciała skóra
Nuty serca: jaśmin, wanilia
Nuty bazy: piżmo

Roma Eleganza


Produkt otrzymany w ramach współpracy, nie ma to wpływu na opinię, tekst i zdjęcia.