25 marca

25 marca

Wiosenne nowości makijażowe w Sephora

 Jaki będzie makijaż wiosenno-letni w 20023 roku? Przede wszystkim dużo blasku, nasycone, wesołe, ale też te neutralne barwy, metaliczne cienie jak i topery błyszczące, lekkie lecz dobrze kryjące formuły. Sephora ustala trendy w makijażu! 

Wiosenne nowości makijażowe w Sephora

Podoba mi się, że jesteśmy już otwarci na blask, chociaż miłośnicy matu również znajdą coś dla siebie to moje serce należy do świeżych makijaży. 

Paleta Sephora Color Shifter zawiera jasny cień pdstawowy idealny do łuku brwiowego i rozjaśnienia wewnętrznego kącika, przepięknie błyszczacy toper, odcienie pomarańczy, które są żywe lecz nie neonowe. Paleta się świetnie blenduje bez utraty pigmentu a czarnym cieniem można dzienny makijaż przekształcić w wieczorowy tworząc rozdymioną kreskę! 
Róż Sephora 03 Pink Flash to ukłon w stronę świeżości, który zapewni Ci efekt delikatnie różowego polika i rozświetlacza, ale też świetnie sprawdzi się jako cień do powiek. Piękny świeży blask!

Paleta Sephora Color Shifter

03 Pink Flash

sephora color swatche

Dzięki matującemu Rollerowi Sephora, który wykonany jest w 100% z pyłu wulkanicznego na wieczór możemy użyć go już na noszony makijaż w celu zmatowienia i to działa! Skóra i makijaż są w zupełności matowe a sam produkt po użyciu możemy umyć pod bieżącą wodą. Świetny do torebki. 

kamień matujący Sephora


Z marką R.E.M Beauty spotykam się pierwszy raz i to ciekawa paleta R.E.M Midnight Shadows inspirowana stylizacjami Ariany Grande, która jest niezwykle użytkowa pasująca zarówno w dzień ślubu jak i na dzień czy wieczorową porą. Zawiera cień matowy podstawowy, cienie metaliczne i twarzowe brązy, które myślę, że będą pasować ciepłemu, chłodnemu i neutralnemu tonowi urody. Cienie się ładnie przechodzą i są w odczuciu aksamitne co powoduje wzmocnienie pigmentacji w momencie ich dokładania. 

R.E.M Midnight Shadows

R.E.M Midnight Shadows swatch

Produkty otrzymane na dniu prasowym Sephora, nie ma to wpływu na opinię i tekst oraz zdjęcia.