08 marca

08 marca

Erborian BB Creme Au Ginseng

 Erborian BB Creme Au Ginseng i jego nowa formuła, która została wprowadzona w styczniu 2023 roku, marka mówi, że skład został ulepszony jednak bez zmian jest efekt kosmetyku
i jego wykończenie.

Erborian BB Creme Au Ginseng

Erborian BB Creme Au Ginseng co działa? 

  • żeń-szeń rewitalizuje, pobudza
  • lukrecja zmniejsza ryzyko powstania przebarwień
  • imbir wzmacnia
  • ekstrakty ziołowe koją, wzmacniają
  • spf20 chroni przed promieniowaniem UV
Erborian sephora

Miękka tuba kryjąca w sobie 40 ml bb kremu, dla podróżujących jest dobra wiadomość -
jest wersja mniejsza 15 ml. Formuła jest lekka, ale nie na tyle, by z tuby wylewał się produkt
i brudził wszystko wokół. 
To ukłon w stronę rozświetlenia, wygładzenia i efektu drugiej skóry a to wszystko przy średnim kryciu, które wygląda bardzo naturalnie. Marka Erborian ma również w ofercie gąbkę, która po zmoczeniu nabiera na wielkości i bardzo przyjemnej miękkości i tak właśnie BB Creme Au Ginseng najlepiej aplikować, bb kremu praktycznie na skórze nie widać a mniejsze wypryski, rumień, drobne żyłki są ukryte i to wcale nie grubą warstwą!
Próbowałem również rozprowadzić kosmetyk palcami i również w ten sposób sprawdza się świetnie, ale zaznaczam, że trzeba go rozprowadzić a później wklepać cienką warstwą. 

Erborian bb krem

Świetny na każdą porę roku, nawet jak widać poniżej na zdjęciu na sesje zdjęciowe np. do skór dojrzałych czy tej z piegami, by uzyskać efekt transparentności (wtedy warto go położyć bardzo cienko na nawilżającej bazie. 
Dla lubiących naturalne lekko ziołowe zapachy, bo właśnie taka woń się wyłania podczas aplikacji produktu. 
Świetny solo, ale też z pudrem. Zarówno z pudrem (najlepiej sypkim drobno zmielonym) jak i solo bb krem Erborian wygląda świetnie a jego trwałość jest niezła, na skórze w kierunku suchej wytrzymał bez uszczerbku około 7/8 godzin a to czas świetny mając na uwadze wilgoć i wiatr w trudną zimową pogodę. 

Krem BB Erborian dostępny w Sephora w pięciu odcieniach.
Od lewej Nude, Clair, Dore 

erborian bb krem swatche

Makijaż, zdjęcie, włosy: Ja 
Modelka: Zosia Bluszcz
erborian krem bb opinieKosmetyki otrzymałem w paczce prezentowej od Sephora, nie ma to jednak wpływu na zdjęcia, tekst oraz opinię.