03 marca

03 marca

Bobbi Brown Brightening Blush Blushed Peach

 Wchodzimy we wiosnę a wraz z nią z nowościami kosmetycznymi, które zakwitają,
by dać klientom wszystko to, czego potrzebuję w nowym, letnim jakże pięknym sezonie.

Bobbi Brown Brightening Blush  Blushed Peach

Bobbi Brown Brightening Blush  Blushed Peach to róż, który dzięki swoim trzem odcieniom możemy aplikować mieszając ze sobą razem, jako cienie, do konturowania. 
Odcień Blushed Peach to ukłon dla każdej karnacji tej oliwkowej, neutralnej czy nawet ciemniejszej, przepiękny brzoskwiniowo różowy odcień niesamowicie odświeża i dodaje blasku. Wykończenie Brightening Blush Bobbi Brown jest satynowe a gdy dłużej będziemy go blendować w skórę to blask jest mocniejszy a kolor mniej intensywny. Formuła nadaje się do nakładania warstwami ze względu na to, że jest niemalże niewidoczny (jeśli chodzi o formułę czy podkreślanie skórek/porów).

róż Bobbi Brown
Róż na każdą okazję od codziennego użytku po imprezę czy ślub, nie ukrywam, że markę Bobbi Brown rezerwuję najczęściej dla klientek ślubnych. Produkty świetnie się fotografują i jak same klientki mówią - "nie czuję makijażu na skórze" a komfort przecież jest najważniejszy zaraz po idealnej trwałości i braku utleniania się np. podkładów. 

Jako cienie mogą posłużyć, by rozświetlić i tym samym otworzyć oko, jako jeden cień i dobrze wytuszowana rzęsa sprawią, że nawet okularnice docenią tą satynową chmurkę z lekkim odświeżającym kolorem. 

Marka Bobbi Brown dostępna w Perfumeriach Douglas. 
Post we współpracy z marką Bobbi Brown