13 lutego

13 lutego

Sposób na gładsze mniej splątane włosy

 Nawet krótkie włosy potrafią się splątać a co dopiero długie o zgrozo i kręcone! Czas na sprawdzone metody, by włos był gładszy a palce u dłoni nie zatrzymywały się na kołtunach. Sposób na gładsze mniej splątane włosy

Maska Virtue Flourish Mask to maska, która w składzie zawiera: keratynę, patent Clinical Alpha Keratin, czerwona koniczyna, ekstrakt z buraka, zielona kawa, kofeina, ekstrakty roślinne a wszystko po to, by włosy, szczególnie te rozjaśniane nasyciły się nawilżeniem i witalnością. 
Plusem jest fakt, że wraz z odpowiednimi wcierkami (marka ma również własne) maska wspiera wzrost włosów, by te rozdwojone i zniszczone można było szybciej ściąć. 

Sama formuła jest łatwa do spłukiwania, ma lekko ziołowo kwiatowy relaksujący zapach.
Efekt szczególnie na włosach blond i ciemnych jest widoczny - blask, gładsze i odczuwalnie pod palcami bardziej miękkie, nawilżone włosy. 
Dostępna w Sephora

tangle teezer opinie

Kto nie zna marki Tangle Teezer, pamiętam jej początki w Polsce, każdy ją wtedy miał i każdy myślę, że do niej wraca, bo oryginał jest jeden!. 
Wiele mitów krąży na temat opatentowanych włosków jednak chodzi o samą technikę rozczesywania włosa - od końca kierując się ku górze przytrzymując włosy, bo w ten sposób nie szarpiemy i nie wyrywamy ich. 

Ja jestem zwolennikiem techniki: maska -> wpracowanie maski szczotką we włosy -> zmycie maski i suszenie przy jednoczesnym układaniu włosów na szczotce i taką samą technikę ma Karol (właściciel znacznie dłuższych włosów niż obecnie moje), ten sposób absolutnie nie wpływa negatywnie na kondycję włosów!.

Cóż tu wiele pisać, włosy są gładkie i w dotyku bardziej miękkie a od czasu do czasu w celu relaksacji używam Tangle Teezer do bardzo delikatnego skalpu. 
Do plusów zaliczam materiał wykonania, który z łatwością można umyć i zdezynfekować. 
Marka dostępna w Rossmann, Sephora i drogeriach online. 

odpowiednik tangle teezer

Produkty otrzymałem w paczkach pr, nie mają wpływu na opinię i tekst.