10 lutego

10 lutego

Sephora Favorites Unbox your beauty power

 Walentynki zbliżają się wielkimi krokami a to również czas na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką, rodziną czy bliskimi, to też czas na małe wielkie podarunki, bo oprócz bliskości można dzielić się pielęgnacją, zapachem czy makijażem.

Sephora Favorites Unbox your beauty power

Dla mnie ważna jest bliskość, wtedy czuję, że dzień walentynkowy jest w pełni wykorzystany. Wielu z Was, którzy mnie czytają a przychodzą z mojego Instagrama wie, że długo czekałem na coś pięknego, na tę drugą osobę. 

Przyznam, że mężczyznom czasem trzeba po prostu podsunąć dany kosmetyk, by zachęcić ich do używania nie tylko antyperspirantu, ale też pielęgnacji a tak się składa, że w Sephora Favorites Unbox można wybrać taki zestaw, by pasował danej osobie i jej osobowości i stylu życia. 
Ulubione Boxy Sephora to również propozycja dla kobiet, ale także dla tych, którzy sami chca przetestować dane kosmetyki w mniejszych ich wersjach (w boxach są również pełnowymiarowe kosmetyki). 

I tak oto przekonałem Karola do użytku nie tylko antyperpirantu, ale też kremu do twarzy, który całe szczęście mu przypasował i już nie muszę o nim przypominać! 

pomysły na walentynki


Materiał reklamowy pr, bez wpływu na tekst i zdjęcia.