15 lutego

15 lutego

Jak myć przedłużane rzęsy

 W dobie przedłużanych rzęs jak i sztucznych należy pamiętać, że prócz pięknego wachlarza na oku trzeba zadbać o to, by rzęsy prezentowały się estetycznie, dziś o pielęgnacji rzęs sztucznych i przedłużanych. 

Jak myć przedłużane rzęsy

Stylistka Goddesslashes w salonie powinna przeprowadzić krótki wywiad z klientką i wykonać test alergiczny, by sprawdzić jak dana klientka reaguje na preparaty aplikowane podczas zabiegu. Przed zabiegiem nie należy pić napojów dodających energii ze względu na ryzyko drżenia powiek.

goddesslashes

Po wykonanym zabiegu przedłużenia rzęs najważniejsze są dwie doby podczas których zaaplikowany klej adaptuje się i wiąże ze stylizacją na oku. 
Te zasady pomogą zachować wykonaną stylizację w świetnym stanie przez dłuższy czas:

  • nie pocieraj rzęs
  • unikaj kontaktu z saunami i parą 
  • unikaj kontaktu z wodą
  • ogranicz korzystanie z makijażu, eyelinerów i tłustych produktów w okolicach stylizacji
  • jeśli korzystasz z basenu to ogranicz do minimum nurkowanie
W ciągu noszenia sztucznych rzęs pamiętaj o ich higienie i przeczesywanie ich czystą szczoteczką. 
Mycie rzęs powinno odbywać się delikatnie i za sprawą delikatnych środków myjących bez silikonów, alkoholu i olejów przeznaczonych do tego celu. 

kurs przedłużania rzęs

Ja przyznam, że kiedyś odbywałem profesjonalny zabieg przedłużenia rzęs (kurs) i poznałem wiele świetnych stylistek. Przede wszystkim liczy się tu precyzja i dokładność oraz chęć nauki nie tylko tej manualnej, ale też nauki do cierpliwości. 
W przyszłości zamierzam zrobić kurs geometrii brwi jak i nauczyć się stylizacji brwi henną pudrową, bo każdy z nas wie, że brwi i rzęsy to rama całej twarzy. Materiał reklamowy https://www.goddesslashes.pl/