26 lutego

26 lutego

Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy

 Garnier to marka, która rozwija się w szalonym tempie, sporo nowości, nowe technologie
 i przede wszystkim mnogość wyboru na każdą kieszeń i szeroką dostępnością na całym świecie. 

Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy

Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy to linia w której główną rolę gra mleko owsiane słynące ze swych zmiękczających właściwości, ale też nawilżających, łagodzacych i odżywczych. Mleko owsiane również zaleca się do łagodzenie zmian atopowych, suchych i swędzących. 
Oat Delicacy Garnier ma zapach otulający, lekko słodki i pudrowy, ale tak właśnie pachną mleczne produkty w kosmetykach, są kojące, relaksujące i jednocześnie świeże. Zdecydowanie można poczuć się jak w domowym spa. 

garnier oat delicacy

Szampon pieni się świetnie i spłukuje się również dobrze, odżywka także, dość proste produkty w użytkowaniu sprawią, że nawet mężczyźni będą Wam podpierać te produkty. 
Z jednej strony łagodne działanie a z drugiej strony szampon ma sls, ale to nie wyznacznik, bo prócz tego składnika są te, które niwelują jego drażniące działanie - taki zabieg pozwoli oczyścić skórę głowy dość mocno nie pozostawiając rozdrażnionego skalpu. 
Osobiście widzę ten duet u włosów szczególnie suchych i farbowanych, bo sam "zabieg" nimi sprawia, że włosy są bardziej nawilżone i wizualnie bardziej "do życia".

garnier szampon

Kosmetyki otrzymane w paczce pr, nie ma to wpływu na tekst i zdjęcia.