25 stycznia

25 stycznia

Olehenriksen Hydrabarrier Nourishing Face Oil

 Jak ważna jest akceptacja siebie i jak ważna jest akceptacja własnej skóry. Badania mówią jasno, że gdy mamy dobry stan skóry to sami jesteśmy dla siebie milsi a nasz spokój otrzymuje równowagę. 
Olehenriksen Hydrabarrier to linia, która pomaga odbudować naszą skórę i pewność siebie 

Olehenriksen Hydrabarrier


Olehenriksen Hydrabarrier Nourishing Face Oil zawiera ceramidy, trzy peptydy oraz oleje z jagód skandynawskich co wpływa na nawilżenie i regenerację skóry. 
To ten typ olejku do skóry twarzy i szyi, który nie zostawia tłustej warstwy a tę, którą tak lubimy - lekką, komfortową woalkę z satynowym wykończeniem. 

Ze względu na kompatybilny skład z kremem Olehenriksen Strength Trainer, Peptide Boost Moistruizer, który zawiera aż 8 aminokwasów, 8 peptydów, 3 ceramidy, kwas hialuronowy, niacynamid, kolagen, witaminę E i witaminę B12 mamy wręcz pewność, że skóra zyska na nawilżeniu i regeneracji. 

Wielka pielęgnacja w lekkich formułach to teraz bardzo ważny aspekt, bo bardzo cenimy sobie komfort i do niego dążymy - ta pielęgnacja nam takie odczucia daje.
Wielokierunkowe działanie to drugie imię kosmetyków Olehenriksen, prócz nawilżenia i regeneracji dzięki składnikom takim jak ceramidy, witaminymamy również działanie przeciwzmarszczkowe, które zawdzięczamy peptydom. Niacynamid dba o seboregulację a to ważny aspekt przy tak bogatym i odżywczym składzie, dzięki temu raczej znikome jest zapychanie a przynajmniej moja skóra tego nie odczuła. 

Do kogo kieruję ten duet? Dla każdego a przede wszystkim dla skór suchych, wrażliwych, naczyniowych oraz dojrzałych - by poczuć komfort. 
Marka dostępna w Sephora

Olehenriksen Hydrabarrier Nourishing Face Oil

Paczka pr - nie ma to wpływu na opinię ani tekst.