31 stycznia

31 stycznia

Nuxe Merveillance Lift przeciwzmarszczkowa naturalna pielęgnacja okiem mojej mamy

 Nuxe Merveillance Lift to linia przeciwzmarszczkowa do skóry, która dba o prewencję, ale także wiotkiej wymagającej nawilżenia oraz delikatnego kontrolowanego napięcia. Nuxe Merveillance opisuje dziś fanka tej linii - moja mama

Nuxe Merveillance Lift

Nuxe Merveillance Lift moja mama lubi przede wszystkim za formuły, które są komfortowe, nie kleją się, nie wybłyszczają, mają przyjemny delikatnie kwiatowy (magnolie) zapach a to przekłada się na pozytywne odczucia sensoryczne. 

W pielęgnacji Merveillance króluje olej z mikroalg, który poprawia krążenie, działa antyoksydacyjnie, nawilżająco, ale też delikatnie liftingująco - stąd też efekt bankietowy, który w szybkim czasie delikatnie napina skórę i tworzy również świetną bazą pod makijaż. 
Skwalan i olej makadamia są odpowiedzialne za nawilżenie i zmiękczenie skóry, ale także za ochronę jej przed czynnikami zewnętrznymi (wiatr, mróz, zanieczyszczenia), olej słonecznikowy dba o ciągłe natłuszczenie (jednak nie występuje tu tłusta warstwa). 

Nuxe Merveillance Lift przeciwzmarszczkowa naturalna pielęgnacja okiem mojej mamy


Przede wszystkim prewencja i nawilżenie, to dwa najważniejsze filary w pielęgnacji, by utrzymywać skórę w dobrej kondycji, antyoksydanty (algi, witaminy, kwasy, retinole/ale), w Nuxe Merveillance z pewnością doświadczymy więc ochrony, nawilżenia i ujędrnienia a przy okazji świetnej bazy pod podkład jak i korektor, bo w tej linii znalazł się również napinający krem pod oczy o lekkiej, kremowej formule. 
Ta pielęgnacja nie jest zarezerwowana tylko dla osób w wieku dojrzałym, algi są na tyle wdzięcznym składnikiem, że mogą ich używać również młodsi ze skórą np. suchą, odwodnioną, mieszaną. 

Nuxe krem na noc

nuxe krem pod oczy

Paczka pr, nie ma wpływu na opinię i tekst.