14 stycznia

14 stycznia

Lush Gold Rabbit

 Lush Gold Rabbit czyli Złoty Królik Lush to nowa pachnąca kąpiel naturalnej marki ręcznie tworzonej. Lush specjalizuje się w relaksującej kąpieli, uważa, że opakowania to śmieci dlatego ich przesyłki nie są otoczone foliami.

Lush Gold Rabbit


Lush Gold Rabbit to musująca kula w kształcie królika w kolorze różowym i złotym zdobieniem, które po chwili zdobi wodę w wannie. Woda zamienia się w delikatnie różowo-złotą historię a towarzyszy jej zapach bergamotki, lasu, świeżo ściętej trawy. 
Dlaczego królik? Bo to Księżycowy Rok 2023 pod jego znakiem. 


Lush Szampon w kostce Godiva to produkt bardzo wydajny, który cechuje się bardzo dobrą pianą i wolnym zmydlaniem. Oczyszcza skórę głowy jak włosy pozostawiając je świeże, mimo, że kostka jest naturalna, nie pozostawia uczucia suchości a włosy nie skrzypią i są przygotowane na przyjęcie odżywki. 

W składzie szamponu Lush Godiva znajdziemy: kakao i oliwkę (składniki nawilżające) a zapach tworzą jaśmin i Ylang ylang, ale ja osobiście czuję tu również nuty ziołowe. 

Lush mydło Karma, to mydło, które bardzo dobrze się spienia, bardzo lubię te mydła do czyszczenia pędzli i gąbek, bo w tym celu sprawdza się świetnie wypłukując nawet cięższe podkłady i korektory. 
Samo mydło nie wysusza dłoni nawet, jeśli myjemy je kilkukrotnie w ciągu dnia. 

Zapachowo mydło Karma wypada świeżo, orzeźwiająco i energizująco (paczula, pomarańcza, trawa cytrynowa)

lush godiva

Paczka pr od marki, moja opinia i tekst nie są tworem marki. Linki do produktów są pogrubione.