06 stycznia

06 stycznia

EMU preparaty do pielęgnacji obuwia

EMU Shoe Care to polska marka specjalizująca się w kosmetykach do obuwia, w asortymencie znajdują się między innymi pasty, gąbki nabłyszczające, szampony do obuwia, szczotki z włosia końskiego czy wodoodporne impregnaty nadające się zarówno do butów jak i tkanin. 

EMU preparaty do pielęgnacji obuwia

Użycie EMU gąbki do zamszu było dla mnie zaskoczeniem, bo w dosłownie minutę uzyskałem efekt jak ze zdjęcia. Materiał w chwilę został oczyszczony i sam jego kolor nabrał zupełnie innego wyglądu, bardziej świeżego, soczystego no i but wygląda jak nowy. 
Gąbka nie szarpie zamszu dzięki czemu nie zauważyłem, by były jakieś uszczerbki na bucie. 

EMU Shoe care

emu gąbka do zamszu

Mój brat testował również EMU Dezodorant do obuwia z jonami srebra z racji potliwości. 
Jony srebra działają antybakteryjnie czyli przeciwdziała rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów i bakterii co za tym idzie ich eliminacja to również minimalizowanie nieprzyjemnego zapachu - i zdaje ten test!. Należy pamiętać, że czynność spryskania środka obuwia dezodorantem należy powtarzać co kilka dni. 

pasta nabłyszczająca do butów

Dla mnie absolutnym hitem są gąbki, które dziś pokazuję, bo w kilka chwil możemy osiągnąć to, co producent obiecuje. Chciałbym, żeby kosmetyki do ciała i twarzy tak działały jak pisze producent :P
EMU gąbka nabłyszczająca zdała test jak widać perfekcyjnie. 

szampon do butów

Jeśli chodzi o szampon to przyznam, że wycisnąłem tę piankę na gąbkę i tak przetarłem białe buty, usuwa zabrudzenia jak i zżółknięcia, również dobrze sprawdza się do prania sznurówek zaś usunięcie szamponu również jest proste, bo wystarczy zwilżoną szmatką przetrzeć i wszystko wygląda czysto bez warstwy klejącej. 


Linki do marki EMU zostawiłem Wam pogrubionych zdaniach.
Dziękuję za przesyłkę pr (nie ma to wpływu na moją opinię, bo efekty same za siebie mówią)