04 grudnia

04 grudnia

Just Touch Liquid Concealer – Płynny korektor do twarzy Just Touch – Golden Rose

 Golden Rose to marka, która słynie z matowych pomadek, ale z biegiem lat rozwija się słuchając słów konsumentów, wszystkie kosmetyki, które obecnie są wypuszczane mam wrażenie, że są tworzone przez klientów, bo są takie jakie oczekuje rynek, jakościowo dobre i stosunkowo niedrogie

Just Touch Liquid Concealer – Płynny korektor do twarzy Just Touch – Golden Rose

Just Touch Liquid Concealer Płynny korektor do twarzy Just Touch Golden Rose to korektor zamknięty w opakowaniu jak błyszczyk, samo opakowanie jest matowe i bardzo dobrze leży w dłoni. 
Nowy korektor Golden Rose ma aż 10 odcieni w różnej tonacji i tutaj warto się wzorować na swatchach:
ciepła/żółta tonacja: 02, 04, 07, 09, 10
chłodna tonacja/wpadająca w róż: 01, 06, 08
neutralna tonacja: 03, 05

swatche golden rose korektor


Formuła jest lekka, ale trochę kremowa dzięki czemu świetnie blenduje się z podkładem, krycie określiłbym na lekkie plus do średniego. To jeden z tych korektorów, które wyglądają na skórze naturalnie a jednocześnie przykrywa mniejsze zmiany czy neutralizują kolory pod okiem (nawet te szare!). Zastyga, ale nie na mur beton, w trakcie dnia można go poprawić palcem i delikatnie przypudrować, skóry tłuste lub te z bardziej rozbudowaną mimiką warto, by zrobił choć leki "baking" pudrem. 
W duchu naturalnych dziennych makijaży - mi się ten korektor podoba, wygląda świeżo i niepozornie a o to chodzi w makijażu myślę ;) 
Ps. by wzmocnić jego krycie, zostaw go na chwilę przed wklepaniem w daną okolicę (woda odparowuje a krycie się zwiększa). 


golden rose just liquid concealer

Prezent od marki - nie wpływa to na moją recenzję.