15 listopada

15 listopada

LOEWE Earth Woda Perfumowana

 Dziś o perfumach LOEWE Earth, który swoją oryginalnością kusi każdego dnia, by sięgać właśnie po ten wybór. Perfumy kolekcjonuję, bo kocham otaczać się zapachami, które dobrze mi się kojarzą

LOEWE Earth Woda Perfumowana

Loewe Earth EDP
Nuty: fiołek, trufla, gruszka, elemi, mimoza

loewe earth

Loewe Earth jest zapachem tak dziwnym, ale tak bardzo intrygującym, że za każdym razem pachnie mi inaczej. Raz pachnie kwiatem fiołka a raz drzewem i surową ziemią, raz wydaje mi się unisex a raz męski. Wszystko zależy chyba od nastroju, tkaniny i po prostu dnia. 
Jeśli miałbym na coś postawić to postawiłbym na zapach kwiatowo drzewny, surowy, ale otulający, przyjemny w odbiorze z fiołkiem w tle. 
To typ zapachu, który jest uniwersalny, na każdą porę dnia i nocy, do pracy lub na codziennie, u mnie poprawia nastrój, koi i otula. Wprawia w sentyment, przyjemne wspomnienia i umila dzień. 

Utrzymuje się większość dnia, z początku otula świat wokół a po kilku godzinach zostaje jako zapach bliskoskórny, czyli taki, który wyczuwamy my sami lub osoby będące blisko nas. Lubi się ze swetrami, płaszczami a szczególnie wełną - na tych materiałach zostaje bardzo długo. 

Perfumy dostępne w Sephora

perfumy sephora

Prezent, nie ma wpływu na opinię.