11 października

11 października

Nuxe Reve De Miel nowości w miodowej linii

 Nuxe Reve De Miel nowości w miodowej linii a są nimi olejek do ust oraz krem do rąk. Linia Reve De Miel Nuxe ma swój zapach, jest nim miód, kwiaty i w moim odczuciu jest bardzo słodki, ciepły i wprost stworzony do jesiennej i zimowej aury

Nuxe Reve De Miel nowości w miodowej linii

Olejki z marki Nuxe chyba każdy zna, ale są one do ciała i włosów zaś do ust spotykamy się tu pierwszy raz. Uwielbiam masełko do ust, które widzicie na zdęciach, ale dziś o nowości. 
Olejek do ust Nuxe Reve De Miel ma lekko żelową/olejkową formułę dzięki czemu nie ścieka z ust, nadaje piękny połysk bezdrobinkowej tafli. Otula usta, nawilżając i chroniąc je. 
Jest dosyć silnie perfumowany dlatego ma tendencję do przenoszenia się do ust. 

Przyznam, że samo odczucie komfortu i nawilżenia jest odczuwalne już po kilku godzinach od aplikacji, podoba mi się ten świeży połysk i to, że sama konsystencja jest komfortowa. Opakowanie również jest bardzo pomysłowe i nawiązuje do składnika, który jest tu kluczowym - miód lawendowy, ale też zawiera olejki roślinne i emolienty stąd działanie okluzyjne.   


Nuxe Reve De Miel olejek do ust

Nuxe Reve De Miel krem do rąk Cica to nowa propozycja kremu do rąk. Sama konsystencja nadal jest otulająca, nie lepiąca i komfortowa. Zapachowo cały czas krążymy wokół miodu, kwiatów i ciepłego koca. 
Głównie działają tu emolienty, masło shea i miód a  cica jest jedynie niewielkim dodatkiem. Lubię ten krem do codziennego stosowania na zdrową skórę. Jeśli więc mam zmiany atopowe lub pękające najpierw sięgam wtedy po specjalistyczne preparaty a gdy już się z tym uporam jako działanie nawilżające i trochę perfumeryjne sięgam po ten z Nuxe. 

Nuxe Reve De Miel cica

Paczka pr, nie ma wpływu na opinię.