27 października

27 października

Kilian Le Rouge Parfum Satin 102 Rouge Immortel

 Małe dzieło sztuki, każde opakowanie pomadki ma starannie tłoczoną tarczę Achillesa to motyw przewodni marki. Na górze tłoczenie logo K tworzy produkt jeszcze bardziej unikalnym, pociągającym i luksusowym. 

Kilian Le Rouge Parfum Satin 102 Rouge Immortel

Bo nie sztuką posiadanie jest miliona pomadek a tym, że doceniamy piękna każdego detalu. Killian Le Rouge 102 Rouge Immortel to hołd w kierunku szukania przez kobiety czerwieni idealnej, czerwieni, która zostanie na ustach na lata, szukanie prawdziwej inspiracji, luksusu. 
Pomadka Killian to nie tylko czerwień, bo w składzie zawiera masło shea, lanolinę, olej rycynowy, skwalan, cholesterol, oliwę z oliwek i nawet na moje ukochane ceramidy znalazło się miejsce. 
Połączenie intensywnego koloru, luksusu i pielęgnacji a zaznaczyć trzeba, że sam zapach, który nie przenosi się do ust jest słodki, waniliowy, prawdziwy i niesamowicie kojący. 
Pomadka z racji, że jest satynowa daje nawilżenie, efekt pełniejszych ust, jeśli więc coś zjesz to ponownie nanieś ją na usta, bez obaw w trendach nie ma zapisu o idealnych ustach - możesz ją wklepać palcem lub wprost z opakowania. Nie klei ust, nie klei włosów - to satyna bezproblemowa. 

Prezent, nie ma wpływu na tekst