27 września

27 września

Say Hi kosmetyki clean beauty

"Say hi to skuteczne, wielozadaniowe formuły. Zapewniają natychmiastowe działanie i długofalowe korzyści potwierdzone w badaniach konsumenckich. Zawierają bogate w antyoksydanty ekstrakty roślinne, oleje, masła i super owoce z całego świata w połączeniu ze składnikami aktywnymi o potwierdzonym naukowo działaniu. Więc płacisz tylko za to, co działa."


Say Hi kosmetyki clean beauty

3 kremy i 3 działania. Rozjaśniające (żółty), Nawilżający (niebieski), Odbudowa (powiedzmy, że różowy)
Wszystkie formuły są zbliżone, są one nawilżające i satynowe, marka ma przepiękną komunikację i to co widzicie na ich marketingowych zdjęciach - ta lśniąca skóra jest prawdziwa, taki efekt uzyskacie (oczywiście wszystko też zależy od stanu naszej skóry, bo normalna skóra jest zaczerwieniona, jest jakiś wyprysk i nierówności to zupełnie normalne). Trochę mi brakuje w tej zdjęciach komunikacji, że pielęgnacja ta również jest dla skór dojrzałych, niedoskonałych BO DLACZEGO NIE?

clean beauty

Krem żółty Say Hi Bright Vibes zawiera nacynamid 5%, N-acetyloglukozamina (pochodna glukozy), ekstrakt z "super owocu", ekstrakt z limonki kawiorowej, ekstrakt z lukrecji, olej z rokitnika, trokserutyna - sporo tego, ale najważniejsze są główne składniki, które są faktycznie wysoko na liście INCI czyli niacynamid i NAG, które będą ładnie regulować, koić i jednocześnie rozjaśniać skórę. 
Faktycznie działa, nawilża i rożświetla a uwierzcie po izotretynoinie skóra potrzebuje rozświetlenia. 

Zapach jest troszkę jakby herbaciany, roślinny? Nie jest nachalny i nie podrażnia on skóry. Bałem się tej limonki, ale niepotrzebnie - nie mam podrażnień, ale też używam tylko na noc ze względu na formułę nieco bogatszą. 

kosmetyki say hi

Myjak czyli Emulsja oczyszczająca do demakijażu Say Hi Smoothie Skin zawiera 3 główne oleje: olej ze słodkich migdałów, olej z orzechów macadamia, olej z pestek moreli, kompleks owocowy, chloforil (stąd zielony odcień emulsji), skwalan, ekstrakt ze szpinaku (podbija kolor emulsji również). 
To takie smoothie warzywno owocowe, ale przede wszystkim zmywalne ze skóry, czyli myjąc twarz zmywamy go w pełni. Zmywa makijaż nawet wodooporny, można również stosować emulsji po prostu do oczyszczania codziennego skóry i w tym u mnie osobiście sprawdza się świetnie, oczyszcza łagodnie, ale skutecznie. i to jest najważniejsze. 

https://www.sayhitobeauty.com/

say hi to beauty

say gi smoothie

Marka ma potencjał i jestem szalenie ciekaw jej kolejnych kroków, trzymam z nią kciuki! Dziękuję również za paczkę (nie ma wpływu ona na moją opinię)