01 września

01 września

Kobo Professional Feel Pastel

 Kobo Professional Feel Pastel to linia palety jak i cieni w płynie. Marka Kobo dzięki współpracy z Danielem Sobieśniewskim zdobyła w moim odczuciu status premium i mimo dystrybucji i marki własnej Drogerii Natura nadal uważam, że jakość jest jedna z lepszych na rynku a dlaczego? Zapraszam na dzisiejszy pastelowy post. 

Kobo Professional Feel Pastel

Kobo Professional Feel Pastel to paleta, która zawiera kolor zainspirowane z pokazów mody i Pantonem, widać to przy jednoczesnym zróżnicowaniu odcieni, ale nadal pasujących do siebie. Co ciekawe kolor żółty nie jest kredowy i ładnie się rozkłada na powiece (to trudny kolor do zrobienia), formuła cieni jest miękka, dobrze napigmentowana i jak zawsze świetnie się blendują i przenikają między sobą. Tu nie ma pomyłek i bubli, ta paleta jest po prostu świetna. 
Kolor peach ma vibe ultrafioletowy, navy i jazz to błyszczące pięknie odbijające drobiną cienie. 

Już pochwaliłem chyba na tyle, że więcej się nie da filmik bez żadnej obróbki z moim makijażem znajdziecie tu -> makijaż kobo fell pastel

Kobo Professional daniel sobieśniewski

Cienie do powiek w płynie a zarazem baza pod makijaż Kobo Professional Feel Pastel to możliwe? Absolutnie tak, pełna pigmentacja, pełne zastygnięcie do tego stopnia, że by zmyć należy użyć olejku, bo inaczej nie zejdzie. Ratunek dla tłustych powiek - nie odbija się, trzyma w ryzach cały makijaż solo jak i nałożone na te cuda inne cienie suche. 
Pokrycie kolorem jest 100% dzięki czemu nie ma tu żadnych plam, można użyć solo szybko blendując lub jako baza pod cienie suche i metaliczne. Kolorowa kreska? Proszę bardzo - wystarczy wziąć ścięty pędzelek i już, bo sam aplikator jest w formie ""błyszczyka"", pastelowy pełnokryjący cień? Proszę bardzo. Cienie w płynie Kobo idealne. Zresztą jak opisałem je na Instagramie i zakupiliście je to same mi potwierdzałyście w wiadomościach prywatnych!

Kosmetyki dostępne w Drogeria Natura Kobo Professional


feel pastel swatche

cienie kobo feel pastel

Paczka PR, nie ma to wpływu na opinię i tekst.