27 sierpnia

27 sierpnia

Noyo Pharm suplementy diety

 Noyo Pharm suplementy diety to produkt stworzony przez specjalistów a same składniki zostały przebadane i dobrane tak, by zaspokoić dane potrzeby klienta. Mój wybór padł na Noyo Hair oraz Noyo Mega Omega

Noyo Pharm suplementy diety

Przed suplementacją skonsultuj ją z lekarzem i zrób badania na niedobory. 
Moim celem są kwasy tłuszczowe ze względu na wrażliwą skórę i często wręcz atopową, drugim ważnym obecnie dla mnie aspektem są włosy, które zapuszczam stąd wybór padł na dwa preparaty wymienione już na wstępie - produkt otrzymałem jako pr, marka nie ma wpływu na moją opinię jak i tekst. 
Żadna z tych kuracji nie powodowała gazów, bólów brzucha czy wysypek nietolerancyjnych produktów. 

Suplementy Noyo dostępne w ich sklepie firmowym i  Sephora

kwasy omega tabletki

Noyo Hair jedno opakowanie - jeden miesiąc kuracji, najlepsze efekty zauważa się przy półrocznej kuracji. Wypowiadam się więc z perspektywy 2 miesięcznej.
W składzie NaturSYN Beaulixir (olej lniany), olej z ogórecznika, olej z kiełków pszenicy, olej z palmy sabałowej. Jak widać nie ma ty typowego składu na biotynie i skrzypie, połączenie olejów ma działać zageszczająco, hamująco wypadanie włosów i seboregulująco. Jestem obecnie na Izoteku więc siłą rzeczy nie przetłuszczają mi się włosy, ale trochę mocniej wypadają - faktycznie po dwóch miesiącach jest zauważalne zmniejszenie wypadania, ale też mniej się elektryzują i nie są oklapnięte. Przyjemny suplement, który jest miłą i pozytywną odskocznią od typowo biotynowych produktów i myślę, że mogę polecić nawet słabszym żołądkom takim jak mój. 

tabletki na włosy

Noyo Mega Omega to suplement łączący: witamina D3, K2-Mk7, kwasy omega-3. Przede wszystkim chodzi mi o zminimalizowanie na każdym poziomie pielęgnacji czy suplementacji atopowego zapalenia i suchości skóry. Biorąc wspomagacze typu kwasy omega robimy na złość azs przez co te stany nie są tak uprzykrzające życie. Nie mogę się opalać, pracuję zdalnie a więc i witamina D dla mnie jest bardzo ważna, z powodu skóy wrażliwej witamina K wzmacnia naczynia krwionośne a to też przyczynia się do mniejszej reaktywności. 
Kapsułki łatwo się przełyka więc te dodatkowo dwie brane dziennie nie sprawia mi problemu. 


kwasy omega na co