02 lipca

02 lipca

Wakacyjna pielęgnacja, filtry przeciwsłoneczne, ceramidy i makijaż

 Wakacyjna pielęgnacja, filtry przeciwsłoneczne, ceramidy i makijaż? Jak to wszystko ze sobą połączyć, czy są sprawdzone kosmetyki na upalne dni i czy muszę z czegoś zrezygnować? Otóż nie, dziś rozwinę Wasze wątpliwości. 

Wakacyjna pielęgnacja, filtry przeciwsłoneczne, ceramidy i makijaż

Przede wszystkim stawiamy na pielęgnację, Yumi Aloe ma nową kolekcję serum do twarzy opierające się na aloesie, moje ulubione to te z ceramidami. Sera nie mają zapachu i składu są bardzo dobre, lekka formuła żelu stanowi świetną bazę pod spf. Jeśli mamy skórę, która nie lubi zbyt wielu warstw to serum z ceramidami Yumi może posłużyć jako pierwszy krok a w drugim obowiązkowo filtry przeciwsłoneczne, nawet jeśli siedzisz w cieniu lub przebywasz w pomieszczeniu!!


Yumi KOMPLEKSOWO REGENERUJĄCE SERUM AWOKADO 30ML


Już nieraz pisałem o SVR BLUR SPF50, uwielbiam ten filtr za lekkość, transparentność i matowy efekt (mimo, że lubię glow to czasem mam ochotę na mat). 
SVR Sun Secure Blur SPF 50+ posiada 4 filtry i jest niesamowicie komfortowy, można bez problemu go reaplikować na makijaż za pomocą gąbki - nie narusza on makijażu a solo wygląda równie świetnie. 
SVT Sun Secure Spray Pocket to świetna opcja do torebki, ale pamiętaj, by wkładać go zawsze w pozycji do góry aplikatorem, bo czasem cieknie. Fajna opcja, by dosmarować w ręce, nos czy szyję. Zawiera również 4 filtry chroniące przed uva, uvb i oczywiście dzięki temu światło niebieskie itd. (którego swoją drogą jest więcej na zewnątrz niż gdy patrzymy w monitory ;))

svr blur

Makijaż, im mniej tym lepiej, bo przecież w upały jednak lepiej postawić na pielęgnację to jednak wiem, że znaczna większość z Was używa podstawowych kolorowych produktów. Z pomocą przychodzi Bobbi Brown i ich mini wersje, które zabierzecie do samolotu a dostępne są w perfumeriach Douglas. Najbardziej lubię Podkład Bobbi Brown Skin Long Wear, mimo, że formuła nawilża to podkład trzyma się cały dzień i ma dobre średnie, naturalnie wyglądające krycie. W miniaturowych wersjach jest również olejek do demakijażu Bobbi Brown 30ml, którym zmyjecie wszystkie warstwy zarówno makijażu jak i SPF. 

Wszystko da się pogodzić i warto z tego dobra, które nas otacza korzystać. Ważne, by to wszystko kłaść z głową i odpowiednio zmyć dwuetapowym oczyszczaniem - koniecznie olejkiem!. 

Bobbi brown minis


Paczki pr, nie mają wpływu na tekst.