21 lipca

21 lipca

Jo Malone London Grapefruit Cologne

 Jo Malone London to marka perfum w różnych pojemnościach, ale także zapachy do samochodów, świece, dyfuzory, pielęgnacja ciała. Kosmetyki Jo Malone London obecnie dostępne są w Perfumerii Douglas stacjonarnie i online. Dziś przeniosę Was do świata świeżości dzięki zaproszeniu od samej marki. 

Jo Malone London Grapefruit Cologne

Jo Malone London Grapefruit Cologne to zapach, który przenosi na świeżą, jasną, dopiero co powstałą łąkę, która skąpana słońcem lśni i zachęca do owocowego pikniku. 
Grapefruit Cologne jest niesamowicie świeżym zapachem, nutą przewodnią są cytrusy a konkretnie grejpfruty to one grają pierwsze skrzypce i przez kilka godzin energizują własne samopoczucie i napędzają do działania. Tłem do wspomnianych cytrusów jest liść laurowy, mięta pieprzowa, rozmaryn i ziele angielskie nadając wytrawności i w moim odczuciu słoności. 
Cologne to linia specyficzna, jest trochę retro, ale z drugiej strony te zapachy są proste i nawet jeśli decydujemy się na zakup Online to samo nazewnictwo perfum powie bardzo dużo. 

jo malone london douglas

Dla kogo? To trochę jak zapytać "co mam ubierać, by dobrze wyglądać" - noś co chcesz, ale nosząc ten zapach na sobie widzę tu osoby żywiołowe, energiczne, zabiegane, które chcą więcej energii, motywacji i pozytywnej nuty w ciągu dnia. Zdecydowanie zapach unisex bez ograniczenia wiekowego a jeśli to za mało to musicie wiedzieć, że perfumy Jo Malone London można ze sobą łączyć niezależnie od kolekcji - tworząc tym samym swój własny autorski zapach co jest świetną lekcją dla nosa i zabawą dla nas. 

perfumy jo malone

Paczka pr nie ma wpływu na tekst.