10 lipca

10 lipca

Czas na zmiany Rewallution

 Czas na zmiany w mieszkaniu, zmiana dodatków, obrazów, wystroju lub może patent fotograficzny w połączeniu z wcześniejszą opcją? To da sę połączyć i dziś wraz przy współpracy z Rewallution pokażemy jak tego dokonać. 

Czas na zmiany Rewallution

Tapety, fototapety, obrazy na płótnie https://rewallution.pl/ to sposób idealny na to, by zmienić wystrój mieszkania, przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka ogromnych kosztów czy nakładów siły. To proste, bo Rewallution oferuje dostosowanie obrazu na płótnie rozmiaru, kadru wybranego obrazu, orientacji w jakiej ma być dany obraz, kontakt jest szybki a przesyłka zapakowana tak, by produktowi się nic nie stało. 

fototapety Rewallution

Ja wybrałem obrazy, które przedstawiają cienie, bo jako fotograf amator uwielbiam światłocienie, kojarzą mi się również z wakacjami i do mieszkania pasują mi idealnie. Moim głównym celem było jednak tło, do fotografii produktowej, może posłużyć jako podstawa, jako tło a nawet po to, by rozproszyć ostre światło lamp ciągłych czy błyskowych. 
Poniżej wstawiam zdjęcia wykonane szybko i myślę, że nawet takie minimalistyczne kadry już coś tworzą. 

fotografia produktowa

Nie ukrywam, że myślę jeszcze nad dwoma obrazami Rewallution, ale w klimacie trochę Toskańskim, wiecie, cytryny, oliwki, kamienie, martwa natura czy coś minimalistycznego, żółto-pomarańczowego i w klimacie na który już dłuższy czas mam ogromną ochotę do tego stopnia, że może uda się choć na chwilę realnie się przenieść w wakacyjny czas i zaczerpnąć tej sztuki!. 

https://rewallution.pl/

patenty fotograficzne