06 czerwca

06 czerwca

Lush orzeźwiająca miętowa kąpiel na Dzień Ojca

 Co orzeźwia w ciepłe dni? Oczywiście, że mięta, to ona sprawia, że gasimy pragnienie, jej zapach kojarzy nam się ze świeżością a sama jej obecność ma zdolności kojące i odprężające. 

Lush orzeźwiająca miętowa kąpiel na Dzień Ojca

Lush No. 1 Dad
To kostka musująca w kształcie pucharu, myślę, że jeśli tata lub same lubicie miętę i dłuższe kąpiele w wannie to może być to świetny dodatek do prezentu dla siebie czy na dzień taty. 

No. 1 Dad to kostka, która przenosi nas na Malediwy gdzie woda jest krystalicznie niebieska a w blasku słońca mruga do nas mieniąc się jak szalona, bo taki efekt robi ten produkt. Brokat jak i inne składniki nie są testowane na zwierzętach i są ekologiczne. 
Zapach to przede wszystkim nuty mięty, ale też ziołowe - to taka chwila dla siebie coś pomiędzy aromaterapią i odprężeniem mięśniowym. 


Lush musująca kula Dirty ma zbliżone nuty zapachowe, w moim odczuciu trochę bardziej drzewne, ale utrzymane w świeżym klimacie mięty. 
Tym razem woda barwi się na różne odcienie tworząc tęczowy wodny raj. 
Ja osobiście wszystkie Lushowe cudeńka zawsze sobie dzielę na pół, są na tyle wydajne, że jedna kostka/kula przepołowione wystarczają na jedną kąpiel dzięki czemu oszczędzamy produkt i możemy się nim cieszyć na jeszcze drugą kąpiel. 

Więcej propozycji na Dzień Ojca 

Lush Dzień` Ojca


Paczka pr, nie ma to wpływu na zdjęcia i tekst.