25 czerwca

25 czerwca

Inglot Playinn Julia Kostera

 "Zabawa makijażem, kreatywność, otwartość i… limitowana kolekcja kosmetyków. Poznaj kolekcję kosmetyków INGLOT PLAYINN powstałą we współpracy z jedną z najbardziej znanych polskich influencerek Julią Kosterą. Kosmetyki wchodzące w skład linii zostały stworzone tak, aby pasowały do różnych typów cery i pozwalały wykreować zarówno naturalny makeup, jak i mocniejszy look."

Inglot Playinn Julia Kostera

Inglot Playinn Julia Kostera to kolekcja dwóch palet cieni, trzech błyszczyków i jednego tuszu do rzęs. 

Inglot Playinn


Palety Playinn Julia Kostera łączą w sobie po 4 cienie małe i jeden duży, który również może być użyty jako rozświetlacz. Pigmentacja palet nadaje się do budowania, nie są to cienie o mocnej, soczystej pigmentacji, dlatego też świetnie sprawdzą się do codziennego użytku dla osób, które chcą wykonać szybki, delikatny makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy. Przy budowaniu mocy cieni nie wytraca się pigment, przyjemnie się blendują a błyski są bardzo użytkowe i dzienne, można je podbić nakładając bazę lub coś bardziej mokrego pod nie.  
Czerń z palety bff (niebieska) jest lekko grafitowa - mogłaby być bardziej czarna za to brąz z palety bae (różowa) jest soczysty i wyważony co jest ogromnym plusem, bo będzie pasować do większości typów urody czy skóry. 


Ogólnie palety są mocno użytkowe i skierowane do tych, którzy lubią makijaż, ale nie chcą spędzać nad nim zbyt wiele czasu. 

julia kostera palety

Błyszczyki Inglot Playinn Julia Kostera to miłe zaskoczenie, przyjemna, nawilżająca i otulająca formuła, średni pigment co pozwala na aplikację kosmetyku bez pomocy lusterka a jednocześnie nadają piękny blask tafli z kolorami bardzo twarzowymi. 
Błyszczyk Lipsyne Lip Gloss to lekko mleczny odcień z milionem drobinek, który skradł moje srocze serce, niezwykle pięknie rozpromienia usta solo, ale również świetnie współgra z matowymi pomadkami czy tymi klasycznymi. 

błyszczyki playinn

błyszczyk kostera

lipsyna lip gloss