09 maja

09 maja

Transparent Lab Ceramide Repair serum i maska do ust

 Ceramidy odgrywają ważną rolę w naszej skórze, gdy są osłabione skutkuje to podrażnieniem, zaczerwienieniem, trądzikiem, suchością czy innymi dermatozami. Dziś o produktach z ceramidami o świetnym składzie. 

Transparent Lab Ceramide Repair serum i maska do ust

Transparent Lab to marka, która ma ciekawe propozycje kosmetyczne, ukierunkowana jest na dane działanie, produkty są bez zapachu dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko podrażnień i uczuleń. 
Serum Transparent Lab Ceramide Reapir zawiera aż 6 ceramidów (np, eg, eop, ns, as, ap), olej ze słodkich migdałów, skwalan, cukry łagodzace. Mimo bardzo odżywczego składu konsystencja jest mleczka i niesamowicie lekka do tego stopnia, że po chwili wchłania się nie zostawiając lepkiej czy błyszczącej warstwy. 
Serum idealne pod każdą pielęgnację i pod każdy makijaż.

Obecność tak wielu ceramidów wysoko w składzie skutkuje załagodzeniem zaczerwienienia kojąc skórę i nawilżając jej a przy tym chroniąc przed czynnikami środowiskowymi (pylenie, kurz, smog itp). Lekka konsystencja absolutnie nie powoduje u mnie zapychania dzięki czemu u mnie to serum pełni rolę priorytetową jako pielęgnacja na dzień i na noc a nawet czasem w trakcie (sezon alergiczny) dnia doklepuję go w miejsca, które tego wymagają. 
Dostępne online np. Cosibella

serum z ceramidami

Transparent Lab Overnight Soft + Smooth Lip Treatment to maska regeneracyjna do ust, ale ja ją stosuję codziennie a nawet kilka razy dziennie (biorę izotek, który wpływa bardzo mocno wysuszająco na usta) - ponieważ zawiera niewielką ilość kwasu salicylowego nie używam w słoneczne dni. Konsystencja białego lekkiego kremu, która po rozsmarowaniu i wchłonięciu jest praktycznie nie wyczuwalna na ustach, brak zapachu i smaku daje komfort i zachęca do reaplikacji maski zawsze i wszędzie nawet przed posiłkiem. 

W składzie znajdziemy ceramid ng, masło shea, olej kokosowy, woski, kwas hialuronowy, kwas salicylowy .
To maska, która mocno nawilża, ale bardzo spierzchniętym ust potrzeba czegoś więcej stąd też często serum opisane wyżej nakładam również na usta. Idealny kosmetyk również dla ust, które są już wypełnione kwasem hialuronowym, bo świetnie wygładza!. 
Może stanowić zastępstwo dla skór wrażliwych zamiast mechanicznego peelingu. 
Dostępna online np. w Cosibella

Post w żaden sposób nie jest sponsorowany przez Cosibella.