03 maja

03 maja

MAX FACTOR MIRACLE PURE spf30

 Max Factor Miracle Pure SPF30 to podkład z filtrem przeciwsłonecznym. zawiera również kolagen i witaminę C. Jako jeden z niewielu podkładów dostępnych w drogerii zawiera filtry uva i uvb a więc mamy pełną ochronę. 

MAX FACTOR MIRACLE PURE spf30

Filtry użyte w Max Factor Miracle Pure SPF30:
Homomethyl Salicylate (uvb)
Octisalate (uvb)
Avobenzene (uva, uvb)
Octocrylene (uvb i niewiele uva) 

max factor spf30

Podkład ma pojemność 30ml, zamknięty jest w wygodnej miękkiej butelce z wąskim aplikatorem. Podkład Miracle Pure występuje w 6 odcieniach, chłodnych jak i ciepłych. 
Konsystencja kosmetyku jest bardzo lekka, uprzedzam, że trzeba za każdy razem produktem wstrząsnąć, by połączyć pigmenty jak i fazę płynną. 

podkład z ochroną przeciwsłoneczną

Krycie podkładu określam jako lekkie do maksymalnie lekkiego średniego, neutralizuje zaczerwienienia, małe niedoskonałości są również pokryte, ale nie jest to podkład, który zakryje mocne naczynka czy większe wypryski. 
Lubi się nakładać gąbką tworząc efekt drugiej skóry, która jest nawilżona (wykończenie jest świetliste/satynowe). 
Nie zastyga a więc też nie jest wybitnie trwały, przypudrowany znacznie dłużej zagości na skórze, ale myślę, że na ciepłe dni jakie się zbliżają będzie to przyjemny lekki koloryzant. 
Ze względu na świeże wykończenie najlepiej sprawdzi się przy skórach dojrzałych, normalnych, mieszanych i suchych.

Dobierając dla siebie kolor warto odczekać kilka minut, bo bardzo często podkład ciemnieje szczególnie jeśli na skórze uprzednio położona została baza (baza lub pielęgnacja) o mokrym wykończeniu. 

podkład z filtrem

Max Factor Miracle Veil Radian to transparentny puder sypki, jego konsystencja jest jedwabista i gładka, niezwykle lekka, ale nie podkreśla faktury skóry. Ze względu na transparentność można użyć do bakingu jeśli ktoś lubi świetliste wykończenie, bo w pudrze znajdują się mikro drobinki, które odbijają światło zostawiając kontrolowane rozświetlenie. 

Max Factor Miracle Veil Radian

Przyznam, że to bardzo przyjemne odkrycie, puder Miracle Veil Radian utrwala, scala makijaż i rozświetla. Efekt jest naturalny i dobrze wypada na zdjęciach ze względu na lekkie wygładzenie i odbicie światła. Mimo drobinek uważam, że puder nada się do każdego typu skóry nawet dojrzałęj czy tłustej. 

puder sypki max factor

Paczka PR, nie wpływa to na moją opinię.