01 kwietnia

01 kwietnia

Wiosenne palety do makijażu. Sephora Color Clash, Golden Rose Colorpop

 Wiosna to czas kolorów, wszystko budzi się do życia, a z każdej strony otaczają nas barwy. Sezon wiosenny przynosi nam nie tylko budzącą się przyrodę, ale też też nowości kosmetyczne. Dwie nowe kolorowe palety dziś pod lupą. 

Wiosenne palety do makijażu. Sephora Color Clash, Golden Rose Colorpop


Sephora Color Clash Hot to paleta cieni gdzie 4 cienie to aksamitne maty, 3 cienie metaliczne, 1 cień duochrom, 2 prasowane pigmenty. Jestem fanem cienia o nazwie "Finisher", który ma miękką konsystencję, jest przepięknym złotem a dodatkowo ma niesamowity blask folii. 
Kolorowe maty to czysty pigment a metaliczne mają dobrą jakość połysku. 
Paletą pracuje się łatwo, kolory ze sobą współgrają i nie robią plam czy dziur nawet przy dłuższym blendowaniu (którego ja jestem fanem). 

Sephora idzie w kierunku jakościowym, jak za tyle cieni dobrej jakości to cena bez promocji 79,- jest jak najbardziej w porządku. Color Clash to kolekcja dwóch palet w innej kolorystyce. 
Dostępna: Sephora Color Clash

Zdjęcia jak i maijaże robiłęm ja. 

sephora color clash hot

wiosenny makijaż

Golden Rose Miss Beauty Colorpop to paleta z nowej niesamowicie kolorowej kolekcji "Miss Beauty" w której występują również kolorowe kredki, brokatowe błyszczyki, matowe pomadki, błyszczyki mleczne oraz paleta brązów o nazwie "Nude Addict".
Grafika na plecie jest bardzo dziewczęca, może i nie są to moje gusta stylistyczne tak cienie w palecie robią świetną pracę. 
W palecie mamy 9 cieni z czego jeden jest metaliczny, błyszczący a pozostałe kolorowe to satynowe maty i dobrej pigmentacji. Cienie nie są suche i łatwo się na nich pracuje, nie tracą kolorów a ich intensywność z łatwością można budować, co też widać na makijażu niżej. 

Cena to jedynie 39,90 bez promocji, to całkiem dobra propozycja dla osób, które nie używają kolorów na co dzień, ale chcą mieć w swojej kolekcji coś letniego i nieco szalonego jako dodatek. 
Przyznam, że matowe pomadki z tej kolekcji są genialne, koniecznie je sprawdźcie!. 
Dostępna: Golden Rose Miss Beauty paleta Colorpop 

Golden Rose Miss Beauty colorpop

Golden Rose Miss Beauty