15 kwietnia

15 kwietnia

Stylizacja survivalowa

 Survival to moje drugie imię, od dziecka jeździłem na obozy te mniej lub bardziej harcerskie. Tyrolka, jumping, wspinaczki, zjazdy na linie, wysokości czy spanie w namiocie nie są mi obce. Poczujcie klimat survivalu Pcp Hunters

Pcp Hunters akcesoria


Kocham kosmetyki i cały świat beauty, ale jeśli jest okazja zagrania w grę plenerową, wypad pod namiot czy innych aktywności na świeżym powietrzu to jestem pierwszy!. 
Zazwyczaj wtedy sięgam po spodnie typu bojówki ze względu na wygodę i sporą ilość kieszeni, które mieszczą lornetki dla myśliwych, kompas czy latarka. Kolor obowiązkowo kamuflujący, bo w końcu przeciwnik nie może mnie dostrzec ;)

W lesie czy na kampingu pogoda lubi się zmieniać, ale tez odczuwalnie jest zupełnie inaczej, zazwyczaj doskwiera wilgoć więc koniecznością jest jest założenie kurtki przeciwdeszczowej i bluzy, którą zawsze można przepasać na biodrach w razie skoku temperatury. 
Bez obaw - ten ostry toporek służy do pocięcia drewna na ognisko a w manierce (przynajmniej u mnie) nie ma "prądu". Wiatrówka również przydaje się w momencie gdy chcemy namierzyć cel - u nas to często są cele nieruchome stworzone specjalnie na potrzeby zabawy. 

akcesoria do survivalu


Buty to również element, który musi być nieprzemakalny i przede wszystkim wstrząsoodporny, różnego rodzaju kamienie i górki dają popalić. Podeszwa dobrze jeśli byłaby gruba, ale absolutnie nie sztywna - nie może krępować ruchów. Pamiętam jak mój druh mówił, by zawiązywać sznurówki i głęboko je schować, by nie zaplątały się żadne krzaki - niby prosta zasada, ale niesamowicie ważna!

Udanej wyprawy!

militarne akcesoria


Post sponsorowany dzięki Pcp Hunters, tekst, opinie, zdjęcia są moimi własnymi. 
FB PCP Hunters
Instagram PCP Hunters