06 kwietnia

06 kwietnia

Anwen odżywka emolientowa Irys

 Równowaga peh, emilienty, proteiny, włosy nisko, wysoko czy średnio porowate... może rozboleć głowa od tego wszystkiego a marki wcale nie ułatwiają nam w podjęciu dobrej decyzji. Stojąc przy półkach coraz częściej widzę "proteinowa odżywka"... o ile ja wiem co to znaczy tak klient drogerii zmuszony jest ślęczyć przed półką i czytać co producent ma na myśli.

Anwen odżywka emolientowa Irys

Przydługi wstęp, ale taka prawda a obecnie nie oszukujmy się, nie mamy za wiele czasu i często po prostu nie chcemy poświęcać godziny w jednym sklepie. Jeśli jesteśmy przy czasie to ostatnio mam go mniej, ze względu na targi Ekocuda na których będę wraz z marką Yumi już w tę sobotę, jeśli będziecie to koniecznie przyjdźcie do nas :)

Do rzeczy.
Anwen odżywka emolientowa Irys to odżywka skierowana do włosów, które prosto pisząc lubią się puszyć, są niesforne i nie do końca trzymają się głowy jak powinny. Włosy często się elektryzują i w efekcie odstają na wszystkie strony. Przy takim typie włosów sięgamy więc po emolienty, które mają zdolność dociążania włosów, zostawiają na włosach swój film, który w dobrym kosmetyku nie powinien ich przetłuszczać - i ta odżywka absolutnie tego nie robi. 
Nakładam ją 2/3 razy w tygodniu cieniutką warstwę, wczesuję drewnianym grzebieniem i zostawiam na jakieś 15-30 min w zależności od tego czy się "zagapię". Odżywka Anwen Irys ma przepiękny (jak dla mnie) zapach nowoczesnej róży, nie wiem jak w oryginale pachnie Irys, ale ta woń mnie niesamowicie relaksuje a jednocześnie nie podrażnia nosa czy skóry. 
W użytku jest prosta, bo łatwo się zmywa, nie przetłuszcza a jednak dociąża włosy na tyle, by je zdyscyplinować na jeden dzień, zaś w drugim dniu (myję co dwa dni włosy) włosy lekko się puszą, ale na pewno nie tak jakbym nie zastosował emolientów. 
Odżywka robi co ma robić dostępna jest np. w Rossmann gdzie czasem trafi się promocja i można ją upolować za około 22,-
Samo opakowanie wygodne i poręcze a dla zainteresowanych pociesza fakt, że tuby zostały wykonane z tworzywa z recyklingu.

Anwen odżywka emolientowa


W składzie: 
oleje: brokułowy, macadamia, moringa, tsubaki i z pestki śliwki.
pH produktu to 3,55


Zapraszam Was na mój instagram, by być na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi, modą i makijażem -> LUKASZMAKEUP INSTAGRAM


odżywka emolientowa anwen opinie