23 marca

23 marca

Ręcznie robione kosmetyki LUSH już w Polsce

Kosmetyki Lush to naturalne produkty, które każdego dnia wyrabiane są przez ludzi w fabrykach przypominających bardziej kuchnię niż festiwal maszyn. Co roku Lush produkuje ponad 13 mln bomb do kąpieli. Poznajcie na nowo Lush!

Ręcznie robione kosmetyki LUSH już w Polsce

Lush nie testuje na zwierzętach, dba o planetę oraz kosmetyki są wegetariańskie. Pozyskiwane surowce są w sposób etyczny a jeśli jakiś produkt ma opakowanie to nadaje się ono do recyklingu. 
Marka zwraca również uwagę na odpowiednie wynagrodzenia swoich pracowników, dbałość, by nikt nie był dyskryminowany za wiek, płeć, orientację, religię czy pochodzenie.
Z czego słynie Lush? Kule/bomby d kąpieli, naturalne składy, efekty wizualne w kąpieli. W ofercie marki znajdziemy również maski do ciała, twarzy włosów, pielęgnację oraz naturalny makijaż. 

lush polska

Bomby do kąpieli to przede wszystkim umilenie sobie (zazwyczaj) wieczoru, w zależności od rodzaju czy kolekcji dają różne efekty wizualne, barwiące wodę, musujące w różny sposób. Zapachy i kolory są dobierane odpowiednio do okoliczności, okazji, świąt, bo jeśli chodzi o nadchodzące święta wielkanocne Lush przegotowało np. bombę DISCO DUCK, która barwi wodę na żółto-zielono a zapach jaki towarzyszy w kąpieli to przede wszystkim energia za sprawą cytrusów i szczypty przypraw (rozmaryn). Można się zrelaksować i poprawić humor. 

lush bomba do kąpieli

Tak jak wspomniałem Lush to również pielęgnacja i tym samym Mask Of Magnaminty to maska naturalna w której znajdziemy glinkę, miód, nasiona wiesiołka, fasolę azuki, olejek z mięty pieprzowej, olej z aksamitki. Sama postać maski to gęsta pasta, która całkiem szybko i dobrze się zmywa. Można używać ją na twarz, ale też na ciało i ja jestem team druga opcja ze względu na zawartość mięty w składzie. Świetna opcja po treningu lub po całym tygodniu bieganiny w celu mocniejszego oczyszczenia skóry np. barki, plecy, ramiona prócz właściwości ściągających ma również działanie odżywcze ze względu na miód i oleje dzięki czemu skóra nie jest wysuszona. 

Lush dostępne online: https://www.lush.com/pl/pl
lush maska do twarzy

lush kula do kąpieli

Post został stworzony we współpracy z Lush Polska, wszystkie zdjęcia i opinie są moimi własnościami.