11 marca

11 marca

Prosty sposób na ożywienie stylizacji z dystansem Koloroweskarpetki

 Kocham klasykę i tak zwany "basic" moje stylizacje bardzo często są stonowane, jednak są dni gdzie chcę zaszaleć i też wykorzystuję te dni weny na zdjęcia na rzecz np. social mediów czy po prostu, by poprawić sobie humor

Prosty sposób na ożywienie stylizacji z dystansem Koloroweskarpetki

Nadal można mieć garderobę stworzoną w stylu "zamykam oczy, wybieram co pod ręką i mam outfit", bo to jest bardzo wygodne, ale czasem pod wpływem dobrego humoru czy po prostu, by stylizacja nabrała trochę koloru i dystansu przychodzą nam dodatki takie jak wzorzyste skarpetki


Koloroweskarpetki

nanushki

Stylizację można urozmaicać na różne sposoby przez dobór odpowiednich dodatków takich jak np. biżuteria, torebki czy skarpetki w różnych wzorach i kolorach. Zazwyczaj noszę spodnie, które są mocno dopasowane, do kostek lub też takie, które przy siadaniu siłą rzeczy się podwijają i wtedy zwracają najczęściej na siebie uwagę właśnie te kolorowe skarpetki w np. w kolorze różu na prawdę robią wrażenie a, że kocham ten kolor to są zakładane często. 
Uwielbiam łączenie garnituru czy też casualowych stylizacji z skarpetami, które są oderwane od całości, bo uważam, że modą należy się bawić. 
Przy wyborze skarpet liczy się dla mnie wzór, kolor, rozmiar, ale również to, by ściągacze nie były zbyt mocno uciskające a skarpety są dobrej jakości materiałów takich jak np. bawełna a konkretnie z jej przewagą. 

różowe skarpety

kolorowe skrpaetki

Post został stworzony we współpracy z koloroweskarpetki.pl. Zdjęcia jak i opinie są moimi własnymi.