09 marca

09 marca

Pomysły na prezent dla mężczyzn Modnyportfel

Dzień chłopaka, ojca, dziadka czy urodziny to czas gdy obdarowujemy się prezentami,
dziś o dobrej jakości produktach, które można podarować mężczyznom.
Lubię praktyczne prezenty, które będą służyć na lata stąd też dwie propozycje galanterii 


Pomysły na prezent dla mężczyzn Modnyportfel

Swoje portfele wymieniam raz na kilka lat ze względu na skórę dbam o nią i używam środków do pielęgnacji galanterii skórzanej. Przy wyborze portfela kieruję się jego pojemnością, musi być kieszonka na drobne, przegrody na banknoty i przegródki na karty. Portfel Pierre Cardin YS520.10 479 NERO ma to wszystko a serce skrada jego niewielki rozmiar i prosty design. Zapięcie ma zatrzask na którym również widnieje logo marki w formie podpisu. Mieści się w kieszeni spodni, torbie czy kosmetyczce nie zajmując wiele miejsca przy zachowaniu pojemności.
Modnyportfel.pl oferuje również wiele modeli portfeli damskich. 

pierre cardin portfel

modnyportfel

Pasek to prezent bardzo bezpieczny, większość mężczyzn nosi paski, gdy jednak nie wiemy jaki kolor i wzór wybrać z pomocą przychodzą te klasyczne - czarne z klasyczną klamrą nie rzucającą się w oczy. Nawet jeśli nie trafimy z rozmiarem, można zrobić samodzielnie dziurki za pomocą np. rozgrzanego gwożdzia, który precyzyjnie bez uszczerbku na pasku dorobi dziurki. 
Dla mnie pasek to prócz jego standardowej funkcji ma również tę biżuteryjną, bo dopasowany do stylizacji może świetnie współgrać z resztą stylizacji. 
Pasek Stevens jest wykonany ze skóry licowej i produkowany jest w Polsce, wytrzymał już wiele noszeń a dzięki temu, że dbam o galanterię będzie służył myślę jeszcze przez wiele lat. 

męski skórzany pasek

stevens pasek


Post został stworzony we współpracy z modnyportfel.pl i nie ma to wpływu na prezentację produktów. Wszystkie opinie i zdjęcia są moimi własnymi.