27 marca

27 marca

Original Wood DSQUARED²

 Original Wood DSQUARED² to nowość zapachowa dla mężczyzn. Perfumy zostały stworzone przez Daphne Bugey. Przejdźmy zatem do magii drzewnych nut. 

Original Wood DSQUARED²

Original Wood DSQUARED²
Nuty głowy: liść fiołka, gwatemalski kardamon, nuty wodne
Nuty serca: jodła srebrzysta, haitańska wetyweria, cedr
Nuty bazy: piżmo, liść indonezyjskiej paczuli, bursztyn

Flakony marki DSQUARED² są charakterystyczne i minimalne, ale z drugiej strony mamy tu nutkę ręcznego rzemiosła, kryje się ono w korku, który jest magnetyczny a jego obicie wykonane jest z jesionowego drewna zaś u szczycie korka wytłoczone jest logo. 
Matowe szkło w kolorze brązowym doskonale oddaje zapach Original Wood. 

DSQUARED²

Co poczujesz? Nuty drzewne, wodne, aromatyczne i lekką korzenną świeżość. 

Robiąc mgłę wokół siebie zapachową byłem przygotowany na drzewny dymny zapach o dziwo wytworzyła się wokół mnie aura drzewnej świeżości połączonej ze świeżym praniem a same perfumy rozwijają się do korzennej, świeżej i lekko leśno-drzewnej nuty co daje absolutnie oryginalny i niepowtarzalny finisz. 
Ciężko jednoznacznie określić Original Wood DSQUARED², bo z jednej strony mamy intensywną woń faceta z drewnianego domku a z drugiej chłopaka, który jest spontaniczny i właśnie robi pranie a później umówiony jest ze znajomymi na wyprawę w góry. Perfumy zaskakują i nie dziwię się, że są nazwane "Original Wood", bo w pełni nazwa jest adekwatna do tego produktu. 

mę♠skie perfumy