18 marca

18 marca

Odkryj usługi Sephora

 Pielęgnacja i makijaż to tematy na które możemy rozmawiać godzinami, dniami i miesiącami. Co chwila w branży kosmetycznej pojawiają się nowości, poznajemy różne techniki aplikacji kosmetyków a nasza skóra również się zmienia. Sephora wychodząc na przeciw tworzy usługi dla swoich klientów

Odkryj usługi Sephora

Skincare Express to konsultacja pielęgnacyjna z użyciem rollera w formie nagranego wczęśniej filmu instruktarzowego przez ekspertów Sephora. 
Roller z kwarcu Sephora <--Skin Diagnosis to analiza skóry twarzy z urządzeniem ASL - urządzenie przykłądane jest do skóry i na podstawie zdjęć skóry dobiera parametry w efekcie czego otrzymujemy wynik poziomu nawilżenia skóry, głębokość bruzd i ogólny stan skóry. 
Podczas tej konsultacji ekspert dobierze pielęgnację indywidualną oraz będziesz mogła przetestować produkty na miejscu.
Usługa dostępna w Arkadii, Bonarce, Galerii Mokotów, Posnanii, Galerii Katowickiej, Wroclavii, Manufakturze Łódź

My Sephora Beauty Advisior to konsultacja online w formie video oko w oko z eksprtem Sephora. Konsultacja trwa 40 minut, usługa dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach od 13:00 do 18:00 przy uprzednim zapisaniu się na konsultację przez stronę Sephora.
Przy konsultacji dobrana zostanie odpowiednia pielęgnacja i produkty. 

My Sephora Beauty Advisior

Live Expertchat to szybka konsultacja na której uzyskasz szybkie, ale konkretne informacje na temat produktów. Będąc na stronie Sephora po lewej stronie ukazuje się okienko czatu, kliknij i zacznij rozmowę z konsultantką.
Usługa dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00 a w niedzielę od 10:00 do 18:00


Sephora expertchat

My Sephora Beauty Party to warsztaty online z ekspertami marek. 
Grupowe warsztaty, które odbywają się cyklicznie i oczywiście bezpłatnie z najlepszymi ekspertami poszczególnych marek. Usługa dostępna raz w tygodniu a samo zapisanie się do grupy jest proste i szybkie. 

My Sephora Beauty

Wszystkie usługi dostępne w linku -> usługi Sephora


Ponadto w wybranych perfumeriach jest dostępna usługa marki Benefit (stylizacja brwi, henna), stylizacja paznokci, makijaże okolicznościowe oraz specjalne eventy z markami (informcje u konsultantek Sephora).