21 marca

21 marca

Koszulki polo w modzie męskiej

 Krótki rękaw połączony z kołnierzem wywodzi się z przełomu lat 20 i 30. Nazwa Polo pochodzi od dyscypliny sportowej popularnej w Środkowej Azji. Koszulki typu polo obecnie często są wybierane jako produkt reklamowy, ale coraz częściej możemy zobaczyć je na ulicach w różnych zestawieniach modowych

Koszulki polo w modzie męskiej

W polówkach zakochałem się około 2 lata temu, szukałem wówczas urozmaicenia moich stylizacji, które na co dzień są bardzo "basic" i nie jest to złe, ale mając w szafie około 20 białych tiszertów chciałem czegoś więcej. 
Zamówiłem na próbę niedrogą koszulkę polo i tak się zaczęła miłość do nieco sportowego looku. 

koszulka polo


Z czym łączyć polówki? Mówi się o klasyce - jeansy, proste spodnie i zegarku, klasyka zawsze będzie odpowiednia na każdą okazję i ja również tak je stylizuję. Najczęściej do koszulki Polo zakładam szersze jeansy, sportowe buty i klasyczny zegarek, dzięki akcentom kolorystycznym na kołnierzu możemy manewrować dodatkami. 
Prostota w kolorach ma swój urok, niebieskie lub zielone pasy na kołnierzu i rękawach dodają nieco więcej luzu i przyzwolenia na modowe szaleństwa niż jednobarwna polówka. 

Brak poczucia frustracji przy komponowaniu codziennego outfitu znacznie ułatwia sprawę, jestem z tych osób, które otwierając szafę i chcą jak najszybciej dobrać stylizację - koszulki polo i klasyczna garderoba bardzo ten wybór ułatwiają przy jednoczesnym braku poczucia znudzenia modowego. 
Modą warto się bawić, obecnie może i są kierunki modowe, ale tak czy inaczej modne jest dosłownie wszystko. 

fruit of the loom

polówka męska


Post sponsorowany dzięki Fruit Of The Loom, jednak wszystkie opinie i zdjęcia są moją własnością.