07 lutego

07 lutego

Polskie sojowe świece Market Bee

 Świece sojowe to moja obsesja, kolekcjonuję je, testuję, sprawdzam i palę o każdej porze roku. Świece nadają wnętrzu ciepło a samopoczucie znacznie się poprawia. Płomień również relaksuje, dlatego też uwielbiam tę formę dekoracji funkcjonalnej. 

Polskie sojowe świece Market Bee

Polskie Świece Cardamon to świeca z knotem drewnianym, który gdzieś tam w tle przyjemnie skwierczy, ale odgłos jest łagodny, nie powoduje irytacji. Sam zapach kardamonu jest słodki, lekko ostry i trochę przyprawowy/orientalny. To nie jest świeca, którą pali się chwilę, bo zapach jest intensywny, to propozycja dla tych z Was, którzy chcą palić świecę znacznie dłużej, bo sama woń jest bardzo łagodna. 


polskie swiece sojowe

Bee.pl Słodycz lasu posiada knot bawełniany, który się nie kopci, wosk oczywiście sojowy a sama w sobie jest wegańska. Zapach o dziwo bardzo przypomina szarlotkę i cynamon zaś nuty leśne są tłem ze względu na owoce (jeżyna, jagoda, malina), rzekłbym, że to las świąteczną, słodką porą. Woń unosi się w mieszkaniu szybko, jest wyczuwalna, ale nie przytłacza swoim aromatem. Spala się równomiernie stąd czas palenia może przekroczyć nawet deklarowane 40 godzin.

bee market

Maglife świeca piernikowa z wosku rzepakowego, ten rodzaj wosku mam po raz pierwszy i trzeba przyznać, że równo się spala, nie kopci się i dobrze trzyma aromat olejków eterycznych. Zapach piernika zazwyczaj kojarzy nam się z czymś słodkim, tutaj mamy wersję piernika bez cukru, ale ze śliwką, która przypomina zapach suszu (kompot wigilijny) o ile ten świąteczny napój ma bardzo intensywny zapach tak świeca Maglife jest łagodna i zdecydowanie w moim odczuciu przyjemniejsza i relaksująca. 

maglife świeca

W markecie Bee.pl kupuję zazwyczaj środki czystości, ale jak widać są i świece, kosmetyki, a nawet dla osób, które dbają o składy w swojej diecie znajdzie się wiele perełek w sekcji zdrowa żywność


Wpis powstał przy współpracy z Bee, wszystkie opinie są moimi własnymi.