21 stycznia

21 stycznia

Porozmawiajmy o seksie. Seks może być przyjemny

 Seks to forma odpoczynku, przyjemności, chwili dla nas, rozładowania napięcia lub dla niektórych sportem, ale seks w obecnych czasach to nie temat tabu i wcale nie musi być on ordynarny a definicja tego słowa może być odczytywana na różne sposoby. 

erotic-med

W łóżku, na stole, na podłodze, w miejscu publicznym i wszędzie gdzie się da i gdy tylko mamy ochotę, seks jest obecny w naszym życiu. Zbliżenie się do partnera/partnerki przyspiesza bicie serca, krew krąży szybciej a w nas samych buzują przeróżne emocje, ale seks to nie tylko zabawa oralna i analna, ale również pieszczoty i na nich chcę się skupić. 

Jestem ogromnym fanem świec do masażu, bo jako miłośnik pielęgnacji mogę łączyć przyjemne z przyjemnym. Świece do masażu mają wiele funkcji od tej oczywistej, że robią samym płomieniem przyjemny klimat do tej praktycznej gdzie stopiony wosk jest ciepły, ale nie gorący dzięki czemu daje maksymalny komfort, bo każde ciało lubi ciepło już od czasu gdy jesteśmy w brzuchu matki. 


Seks może być przyjemny


Na co zwracać uwagę przy wyborze świec do masażu? Przede wszystkim testy, które minimalizują ryzyko alergii, wosk najlepiej jakby był sojowy, który nie zastyga i daje równomierny poślizg, wosk sojowy również jest bezpieczny dla alergików i tych z Was, którzy cierpią na astmę. Prócz samej bazy z wosku sojowego, świece ze sklepu erotic-med w swoim składzie mają oleje: sezamowy, migdałowy, z pestek winogron i shea - ta kompozycja nie dość, że idealnie sprawdzi się do masażu to jeszcze natłuści, nawilży i chroni przed przesuszeniem skóry. Każda świeca ma swój zapach, który nie jest nachalny, łagodnie się roznosi i nie przyprawia o mdłości, brandy, zapach lasu (jest świeży), figa. 

Nie bójmy się dotyku, który jest głównym czynnikiem zbliżającym, siła nacisku wykonując masaż nie powinna być mocna, masaż wykonujemy w kierunku do serca a wosk najlepiej dawkować na swoje dłonie a następnie ciepłymi dłońmi otulać ciało. Ważne jest, że tego typu świece służą do masażu zewnętrznego a nie penetrowania. 

świeca do masażu

Post powstał w współpracy z erotic-med, opinie są moimi własnymi.