20 stycznia

20 stycznia

Comfy men winter outfit

 Comfy style czyli wygodna moda, bo przecież lubimy czuć się komfortowo, ciepło i przyjemnie. Zima to czas gdy możemy pozwolić sobie na warstwy, które zachęcają do łączenia różnych materiałów, ale dla mnie przede wszystkim to właśnie wygoda jest na pierwszym miejscu. 

puchowa długa kurtka

Długa Puchowa, biała kurtka bez rękawów okazała się być bardzo wygodnym a zarazem ogrzewającym termoforem, co prawda jest bez rękawów więc sprawdzi się do samochodu. Biel jest trudna, bo szybko się brudzi - mówią, ale jasne ubrania brudzą się dokładnie tak samo jak ciemne, tylko zabrudzenia są bardziej widoczne. 
Asos Design - 105583579
Pod bezrękawnikiem wylądował mój już stary sweter Massimo Dutti, który dodatkowo daje ocieplenie już na całej powierzchni górnej części ciała, mam go kilka lat i niezmiennie kocham, mimo, że zmienił już trochę kolor na bardziej kremowy. 


ciepły sweterSpodnie to dresy również białe, jeśli jest -10 stopni to pod nie koniecznie jakieś kalesony, bo dlaczego miałbym się tego wstydzić? Dresy to wyższy komfort noszenia, mogą wyglądać zarazem elegancko lub w zależności od całości stylizacji mogą być bardziej "na luzie". 
Zalando Pier One - PI922E03I-B11
Buty to również nabytek sprzed lat, zamszowe Pierre Cardin, które może nie grzeją, ale są bardzo solidnie wykonane, co też wpływa na komfort noszenia. Sznurowane, masywne, ale tworzące nieco młodzieżowy wajb.  

Jako dodatek nylonowa nerka z przeźroczystym wykończeniem, by każdy widział co nosisz przy sobie.... a poważnie, to trochę przypomina mi fakt, ze mocno obnażamy się w social mediach. Mimo wszystko podoba mi się to. 
Zalando HXTN Supply - HX054H00A-A11