28 stycznia

28 stycznia

Bluza baranek, polar czyli powrót do przeszłości Sinsay

 Mając naście lat polary były bardzo modne, ale z drugiej strony praktyczne, bo były wytrzymałe i co najważniejsze grzały i często były zapinane pod szyję. Szczęście i moda chciały, że polary wróciły w barankowej odsłonie, w przeróżnych kolorach i fasonach i co warto zauważyć wiele modeli różnych firm komunikuje je jako unisex. 

Bluza baranek, polar czyli powrót do przeszłości Sinsay


Ziołowa zieleń i słoneczna pomarańcza mogą ze sobą współgrać na tyle, by przenieść się do obecnych czasów, gdzie styl nowoczesny z nutką vintage staje się co raz to bardziej modny i pożądany. Wybierając swoje bluzy barankowe stawiałem na praktyczność i to, o czym wspomniałem wyżej czyli funkcja grzania i zapinany kołnierz pod szyję. Dobrałem fason, który nie poszerzałby mnie jakoś znacznie, ale mieścił jeszcze inny sweter pod spodem. 

Sinsay 5184F-84X

sinsay baranek

bluza baranek

Kocham dresy, ale o tym już wiecie z moich outfitów na instagramie i tu bez zaskoczenia, by całość była spójna i bardzo komfortowa na nogach wylądowały właśnie one. Późną jesienią i zimą zazwyczaj wybieram te, z podbiciem choć trochę polarowym - w końcu ma być ciepło i przyjemnie. Zawsze wybieram rozmiar XS, bo o ile kiedyś S było faktycznie S to teraz XS mam wrażenie, że często jest większe. Kolorystycznie zdecydowanie moje odcienie beżu a niewielki napis mi nie przeszkadza, jest dyskretny i całkiem całkiem dobrze pasuje. 

Sinsay 2996F-08X (nie znalazłem tych, które pokazuję, ale te są podobne i bez napisu) 


Sinsay wyprzedaż