05 grudnia

05 grudnia

Sposób na przechowywanie butów

 Butów u mnie przybywa, mam ich na tyle wiele, że szafa odmawia posłuszeństwa a ze względu na to, że robię ogrom zdjęć z różnymi stylizacjami, nie wyobrażam sobie trzymać je wszystkie w szafie w pudełkach, bo wolę je mieć na wyciągnięcie ręki. 

Sposób na przechowywanie butów

Na moim instagramie mogłyście zobaczyć, że mam coś w stylu tacki na buty przez którą nie raz w nocy zaliczyłem tak zwanego "orła". Stojak na buty z ławą to opcja praktyczna, bo metalowe części i przestrzenie pomiędzy nimi sprawiają, że nie groźny mu deszcz, śnieg czy wilgoć. Ten wariant mieści około 4 pary butów na jednym poziomie a sama ława może posłużyć do siadania, ale też mi osobiście służy do podpórki nogi na wiązanie obuwia. By nadać stojakowi klimatu można położyć na górnej części np. wazon z suszonymi kwiatami czy po prostu świece. 




ława na buty

Druga opcja to stojak drewniany na buty, to świetne rozwiązanie dla obuwia suchego, ale też mokrego, jednak posiadając dwie opcje lubię rozdzielać i robić podziały. Cztery poziomy, które mieszą 4/5 par butów w zależności od ich wielkości i szerokości. Obie wersje mają cechę wygodnego czyszczenia, bo wystarczy mokra ścierka, mimo drewna nie traci swojego kształtu i koloru. 
Swoją drogą czasem wersję drewnianą przemycam na ogródek i służy jako ociekacz na naczynia - tak, gdy są goście, rodzinna impreza czy z znajomymi to bardzo uławia życie, czasem moja kreatywność jednak się na coś przydaje!
Nie robię z mojego mieszkania sklepu obuwniczego, bo rozkładam to rozsądnie - buty na sesje outfitowe, użytkowe codzienne i te, które zwyczajnie noszę, również obuwie domowe typu kapcie dla mnie i gości znajdują tam swoje miejsce. 


stojak na buty

jak przechowywać buty

Post powstał przy współpracy z domowanie.pl - nie wpływa to w żaden sposób na moją opinię.