18 grudnia

18 grudnia

Drunk Elephant C-Firma Fresh Day Serum

 Drunk Elephant marka skupiająca się na pielęgnacji, która bezpośredni wpływ na funkcjonowanie skóry, składy są stworzone tak, by nie zaburzały równowagi pH przy jednocześnie jak najlepszej penetracji składników. Dziś o nowości Drunk Elephant C-Firma Fresh Day Serum


drunk elephant c firma


Kwas l-askorbinowy to witamina C o mocnym działaniu, szybkim, ale szybko się utlenia dlatego ważne jest, by miała odpowiednią bazę produktu i zacienione opakowanie. Odpowiednia dla skór dojrzałych, mieszanych, tłustych i suchych lecz nie wrażliwych.

Drunk Elephant C-firma fresh day serum to nowość w portfolio marki. Opakowanie zostało podzielone na dwie części, w jednej mamy płynną bazę kosmetyku, którą wlewamy do drugiej częsci gdzie zawarty jest proszek z witaminą C - dzięki temu rozwiązaniu składniki aktywne są dłużej świeże, opakowanie nie przepuszcza światło co również wpływa korzystnie na całość formulacji. 


Drunk Elephant C-Firma Fresh Day Serum


W składzie zawarta została witamina c (kwas l-askorbinowy) 15%, kwas ferulowy 0,5%, witamina E 1%, ferment z dyni, ekstrakt z granatu, chronocyklina (peptyd), kwas hialuronowy.

Patrząc na skład i zamysł produktu na prawdę robi to ogromne wrażenie, takie połączenie składników sprawia, że Drunk Elephant c-firma fresh day serum będzie wykazywało działanie przede wszystkim rozjaśniające, ale również jest silnym antyoksydantem a jak wiemy, antyoksydanty pomagają nam zachować skórę bardziej promienną i jędrną oraz opóźniają procesy starzenia.

Jest to płynne serum, które dobrze się wchłania, by pokryć całą twarz i szyję (!) wystarczy dosłownie odrobina. 28ml wystarcza na spokojnie półtorej miesiąca kuracji witaminą C, którą możemy używać zarówno na dzień i na noc zaś Drunk Elephant słynie z  mieszania między kosmetykami marki formuł.
Faktycznie skóra jest promienna i bardziej świeża, to w moim odczuciu jest jak shot witaminowy dla skóry. Ja c-firma łączę z Drunk Elephant Lala Retro Whip Cream, bo ze względu na skórę wrażliwą muszę mieć coś co mocno łagodzi i regeneruje skórę (ceramidy) i z takim połączeniem można obejść podrażnienie.
Działa działa działa i to widać gołym okiem gdzie poszarzała skóra po tretynoinie odzyskuje po prostu świeży blask, małe przebarwienia są mniej widoczne, ale myślę, że jeśli powtórzyłbym kurację to efekt w tym aspekcie byłby lepszy (a to wymaga czasu i oczywiście spf)
Pamiętajcie, by tego typu kosmetyki wprowadzać powoli i zrobić test płatkowy np. za uchem!.
Ps. serum śmiało można stosować np na dekolt czy inne partie ciała. 

Dostępność -> Drunk Elephant C-firma Fresh Day Serum <-

drunk elephant sephora

drunk elephant lala retro

W Sephora obecnie są zestawy świąteczne Drunk Elephant więc możecie rónież najpierw wypróbować mniejsze wersje. 

Pr - nie ma wpływu na opinię.