12 grudnia

12 grudnia

Benefit Cosmetics They’re Real! Magnet Ekstremalnie Wydłużająca Maskara

 Magnetyczne, przyciągające spojrzenie to nie wymysł marketingu a fakty. Oczy odzwierciedlają to jak się czujemy, mówią co czujemy, pokażą czego chcemy. Dziś o nowej maskarze Benefit Cosmetics They're Real! Magnet. 

Benefit Cosmetics They’re Real!

O co chodzi z magnesem? Szczoteczka posiada magnetyczny rdzeń, który przyciąga formułę tuszu, jest wykonana z silikonu a włoski ułożone są blisko siebie w konfiguracji - krótkie, długie. 
Szczotka nabiera odpowiednią ilość produktu, by pokryć rzęsy cienką warstwą, raczej nie tworzą się grudki, nie osypuje się w ciągu dnia. Jest komfortowa w noszeniu, bo praktycznie nie jest wyczuwalna. 

Benefit Cosmetics They’re Real! Magnet Ekstremalnie Wydłużająca Maskara

Czerń jest czarna, nie szara, nie wyblakła. Nazwałbym ją "ekstremalną", zdecydowanie dla każdego koloru rzęs a w szczególności jasnych, które wymagają pełnego pigmentu maskary. 

benefit maskara

Dwie warstwy są wystarczające, przy jednej mamy efekt dzienny, rzęsy są podkreślone lekko wydłużone zaś przy dwóch, rzęsy są znacznie dłuższe, czarne i pogrubione. Warto zaznaczyć, że trzecia warstwa już skleja rzęsy, ale wiem, że niektóre z Was lubią ten efekt. W moim odczuciu faktycznie rzęsy wybijają się na pierwszy plan i do makijażu dziennego i wieczorowego nada się świetnie. 

Dostępna -> Benefit Magnet

tusz do rzęs Benefit

PR nie ma wpływu na ocenę. 


sesja zdjęciowa