28 listopada

28 listopada

To Be Goodvibes Police

To be Goodvibes Police to zapachy 2021 roku, które dedykowane są odpowiednio dla kobiet różowy flakon a dla mężczyzn niebieski. Charakterystyczne czaszki posiadają ozdobne zawieszki w kształcie litery P. Zapachy dostępne są w Rossmann. 

perfumy czaszki

To Be Goodvibes For Her Police

Nuty głowy: nuty wodne, słodka pomarańcza, grejpfrut, czarny pieprz
Nuty serca: gruszka, heliotrop, piwonia
Nuty bazy: wanilia, ambrarome, paczula


To Be Goodvibes For Her Police

Słodziak zarówno jeśli chodzi o kolor czaszki jak i zapach. To propozycja dla osób, które kochają ciepłe klimaty perfum. Wybija się tu mocno wanilia, która obecna jest w każdej chwili rozwijania się zapachu na skórze czy ubraniu, czuć ją zawsze nawet, jeśli zapach pod (pryskając się rano) wieczór już stracił na intensywności. Co ciekawe początkowa woń to słodycz przełamana cytrusami, które powoli gasną odsłaniając moc słodyczy. Dzięki temu, że to dość ciepła propozycja, zapach utrzymuje się bardzo długo a nawet rzekłbym osobiście podoba mi się bardziej gdy już trochę jest znoszony. Zapach komunikowany dla młodszego konsumenta, ale ja śmiało mogę polecić każdej osobie, która po prostu lubi słodkości niezależnie od wieku. 

Rossmann To Be Goodvibes For Her Police <-- 

To Be Goodvibes For Her Police rossmann

To Be Goodvibes For Her Police

Nuty głowy: szałwia muszkatołowa, czarny pieprz, bergamotka
Nuty serca: jaśmin, jałowiec, magnolia
Nuty bazy: wetyweria, drzewo bursztynowe, tytoń

To Be Goodvibes For Her Police

Niebieska czaszka zaskoczyła mnie swoim zapachem, jest bardzo nieoczywisty, ale dzięki temu intryguje i zmusza konsumenta do zastanowienia się co czuje. Z jednej strony mamy trochę kwiatów, które tworzą pewnego rodzaju bukiet, mamy również trochę lasu a końcowa faza, ta najtrwalsza to tytoń i trochę gorzkie wykończenie. Wiem, że lubicie moje porównania więc... chłopak/pan, który idzie do lasu zebrać trochę kwiatów, po wysiłku postanawia zapalić cygaro, bo się zmęczył. 
Hahah mój opis samego mnie rozbawił, ale naprawdę mnogość składników jakie są zawarte w tym flakonie jest imponująca. Mimo wszystko propozycja na swą ciężkość (chociaż nie jest przytłaczająca) jest bardzo trwała i dla mnie bardziej wieczorowa lub w dzień, gdy czuję, że chcę podkreślić "moje ja". 
Tutaj również zarówno młodzi jak i dojrzalsi konsumenci, którzy lubią te nuty mogą poczuć satysfakcję. 

Rossmann To Be Goodvibes For Him Police <-- 

To Be Goodvibes For Her Police rosmann