06 listopada

06 listopada

Netflix te seriale musisz zobaczyć

 Netflix platforma z serialami, filmami, programami różnego typu, każdy znajdzie coś dla siebie od lat dziecięcych po dorosłe. Wybrałem kilka propozycji serialowych, które warto zobaczyć na Netflixie.

 

Netflix te seriale musisz zobaczyć


Snowpiercer


Cała akcja dzieje się na pokładzie lokomotywy. Świat po za lokomotywą zamarza, uratowani ludzie żyją w poszczególnych klasach, ci co mieli bilety są w pierwszej i grają ogromną rolę we wszystkich wagonach, jest również klasa robotnicza i bardzo ważny tył pojazdu tzw "ogon". 
Prawdę pisząc wiele się dzieje i nie da się tu opisać w krótkich zdaniach, bo w każdym odcinku poznajemy kolejne losy bohaterów i są one bardzo dynamiczne. 

Snowpiercer netflix


Squid Game i Alice In Borderland

Każdy już zna te propozycje, wbrew pozorom filmy są bardzo podobne. Mocno zaskakujące zwroty akcji, genialna gra aktorska i mocne odziaływanie na naszą psychikę. Gdy oglądamy mówimy na głos "cooo" otwierając szeroko usta. 
Filmy są stworzone jakby aktorzy byli w grze, w każdym filmie aktorzy dostają określone zadania, które muszą wykonywać pod presją stresu, czasu, każdy chce je wykonać, bo jeśli tego nie uczynią czeka ich śmierć. Warto zobaczyć i warto dozować sobie emocje. 


Squid Game netflix

Alice In Borderland netflix


The Rain 

Młode rodzeństwo zostają sami w bunkrze ze względu na panującą epidemię na świecie. Serial opowiada przez cały czas jego trwania o przeżyciu w bardzo trudnym czasie. Historia rozwija się co odcinek o nowe poznane postaci w trakcie wędrówki przez lasy, zawierane są sojusze, odwiedzane są kolonie, które utworzyły się, by móc przetrwać jednak cały czas rodzeństwo trzyma się razem. Koniec serialu mocno zaskakuje. 

The Rain netflix


Czarne Lustro

Ciężko nazwać ten wytwór serialem, bo każdy odcinek to inni aktorzy i historia. Ciężko się oderwać, bo w każdym odcinku jest coś zaskakującego, niepowtarzalnego i gdy my myślimy, że coś się stało za sprawą danej sytuacji to odcinek pod koniec pokazuje jak bardzo się myliliśmy. Czarne Lustro bardzo mocno skłania do przemyśleń i rozważań, jest również wiele ukrytych przesłań. 


Czarne Lustro netflix