19 listopada

19 listopada

Bobbi Brown Golden Illusion Palette

 Nowa kolekcja Bobbi Brown Holiday 2021 inspirowana jest świąteczną magią Nowego Jorku. Połączenie błyszczących opakowań z energiczną kolorystyką kosmetyków odzwierciedla elektryzującą energię Nowego Yorku. Dziś konkretniej o palecie Bobbi Brown Golden Illusion Palette


Bobbi brown 12 WELL PALETTE GOLDEN ILLUSION

Bobbi Brown Golden Illusion Palette to paleta 12 cieni do powiek, w środku umieszczono spore prostokątne lusterko, które możemy wyjmować. 

W palecie znajduje się beż w różowym tonie, dwa "topery" z drobinkami, które nie mają za wiele pigmentu, ale dzięki drobinkom zmieniają makijaż w bardziej migoczący, cztery cienie są matowe w głębokich odcieniach brązu i czerwieni a pozostałe mają wykończenie metaliczne, które zyskują na efektywności gdy położymy je na mokro bądź opuszkiem palca. 


Bobbi Brown Golden Illusion Palette

Bobbi Brown konsekwentnie utrzymuje poziom mówiący o tym, by makijaż podkreślał to co chcemy a nie zmieniał. Paleta ma wydźwięk dzienny po okolicznościowy dzięki różnym wykończeniom cieni.  Zarówno metaliczne cienie jak i matowe, bardzo łatwo się ze sobą łączą pozostawiając prawdziwy kolor cienia bez efektu zlania się w jedną plamę, metaliczne cienie świetnie odbijają światło i bez problemu użyje ich każda osoba nawet bez doświadczenia. 

Formuła jest bezproblemowa i łatwa do blendowania i budowania pigmentacji poprzez dokładanie produktu na oczy. Kolorystyka jest bardzo w stylu marki, brązy, migotki, ale tutaj również znalazły się czerwienie i miedzie. 
Swatche zrobione bez nadmiaru ilości cieni w naturalnym świetle dziennym pochmurnym. 

bobbi brown douglas


bobbi brown paleta cieni

bobbi brown cienie

PR nie ma wpływu na opinię