29 października

29 października

Pielęgnacja ust w trzech krokach, Lanolips, Laneige, Dior

 Pielęgnacja ust to nie tylko obowiązek sezonu jesień zima. Codziennie nasze usta narażone są na czynniki zewnętrzne, ale też posiłki, podgryzanie czy mechaniczne uszkodzenia. Dziś o trzech pielęgnacyjnych kosmetykach do ust, które działają zupełnie inaczej i razem się dopełniają. 


Pielęgnacja ust w trzech krokach, Lanolips, Laneige, Dior

Lanolips 101 ointment multibalm to marka, która opiera się na głównym składniku jakim jest lanolina. Lanolina pozyskiwana jest naturalnie lecz bez uszczerbku na zdrowiu zwierząt. 
Konsystencja balsamu jest bardzo gęsta, lecz w kontakcie z ustami przybiera olejowej zaś po chwili na ustach nie czujemy lepkości czy tłustości. 
Moja pierwsza aplikacja była zaskoczeniem, po dwóch godzinach od nałożenia na ustach zorientowałem się, że miałem sprawdzić efekt - wszystkie suchości zostały zregenerowane. Ja jestem zaskoczony szybkością działania i efektu, który się utrzymuje, żadne zamienniki z lanoliną nie zadziałały jak to cudo. Dodatkowo przyspiesza gojenie tzw "zajadów". 
Ps. Lanolips można również użyć do ciała czy skórek.

Dostępność: Lanolips 101 ointment multibalm <--


Lanolips 101 ointment multibalm

Laneige słynie z produktów na bazie wody himalajskiej i jej dobroczynnych wartości dla skóry. Lip Sleeping Mask Lip zawiera ekstrakty z owoców leśnych, kwas hialuronowy, masło shea, kofeina.
Zwarta konsystencja zamienia się na ustach w lekko olejową i w takiej formie zostaje, nałożona na noc sprawia, że usta są wygładzone i nawilżone, ale nie jest to produkt, który maksymalnie naprawi usta, bardziej go używam do podtrzymania efektów Lanolips jako dodatkowy kosmetyk wygładzający powierzchnię ust. Przyjemnie się budzić z gładkością!

Dostępność: Laneige Sleeping Mask Lip <-- 

Laneige Sleeping Mask Lip

Dior Addict Lip Glow to pomadka na bazie lanoliny i masła mango. Jako ostatni punkt stawiam na podkreślenie ust i tak sam osobiście również używam szczególnie koloru tutaj pokazanego 001 Pink, który jedynie podkreśla kolor ust a dodatkowo szalenie się mieni sprawiając, że usta wyglądają na pełniejsze i zdrowe. Lubię ten efekt dyskretnego makijażu, zawsze dobrze wygląda a ma w sobie również lanolinę co przedłuższa efekt kroku pierwszego.
Ten odcień wygląda dobrze nałożony z opakowania, ale też wklepany palcem. 

Dostępność: Dior Addict Lip Glow  <--


Dior Addict Lip Glow

Kosmetyki do ust Sephora